Има ли доволни от серията Керастаз на Лореал?

  • 1 211
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Момичета, реших да пробвам Лореал Профешънъл (сори, не ми се првключва  Confused) и си търся една маска за суха коса, ама нещо все не мога да я намеря. И една фризьорка ме омайва с еквивалентна такава на Керастаз. Обаче първо, че за тях нищо не знам и после ...егати цените  ooooh!, много скъпо...ужас. Та сега се чудя струва ли си или не? Ползвал ли е някой продуктите им и хубави ли са наистина? Така си купувах преди време една маска на Виши, ама да кажа, че беше нещо супер - не мога  Confused

# 1
  • Мнения: 878
ммм Блонди ,хубави са Керастаз ,ама пък чак толкова ....и аз се правя с Лореал Профешенъл и съм много доволна .Имат и съответната козметика за коса ,според вида и.
И аз съм блонди Simple Smile и ползвам една жълта серия за суха и изтощена коса...тя е най-добрата за руси коси . Hug

# 2
  • Мнения: 509
Kerastase е най-доброто на L Oreal.Аз използвам тези продукти вече повече от 3 години и не сам срещала нищо по-добро.Мисля си,че и ти ще останеш доволна.Опитай тази маска за която говориш и няма да съжаляваш.Използвай маската със съответния шампоан и ще видиш резултата.Верно са по-скъпи,но наистина си заслужава.

# 3
  • Мнения: 1 655
Керастаз наистина са по  скъпички но наистина са супер,и в българия много малко хора са чували за тази серия!
Нямам да съжаляваш! Peace

# 4
  • Мнения: 240
цените верно са едни... Crazy доста неща от Керастаз съм ползвала и повечето са супер, но имаше и не чак толкова добри. От профешънъл-а много ми хареса Абсолют рипеър/за много суха и третирана коса/, и аз съм блонди Simple Smile, обаче ни ми подхождаше за честа употреба че ми се омазнява в корените, иначе косата става супер жива!

# 5
  • Мнения: 27 524
Благодаря, момичета, ще пробвам тогава  Hug

# 6
  • Мнения: 4 806
Блонди, нали няма да пропуснеш да споделиш после?

Дано се окаже добро...

# 7
  • Мнения: 27 524
Блонди, нали няма да пропуснеш да споделиш после?

Дано се окаже добро...

Ще кажа обезателно, днес ще си я взема  Hug

# 8
  • Мнения: 4 621
Ползвам точно такъв шампоан и маска за боядисана коса. Купувам си ги от салона. Вярно е че са малко скъпички, но си заслужават определено Peace

Общи условия

Активация на акаунт