Само 6 зъбчета

  • 1 014
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Моето синче има 6 зъбчета.И шесте излязоха за 2 месеца(през 8 и 9) и от тогава няма и наченки за друго зъбче.Има ли и други дечица ,на които така са им никнали зъбчетата.Не,че съм се притеснила,все ще излязат и другите но ми е интерестно.Ние имаме 4 отгоре и 2 отдолу.При вас как са?

# 1
  • Мнения: 723
Изобщо не се притеснявай - с доста деца е така, зъбките растат на периоди - бързо илизат няколко, а после следва дълга пауза...На дъщеря ми първите й поникнаха на 10 месеца - до годинка беше с 8. Следващите 4 избиха след 3 месеца, а 4те кучешки след още 3.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 334
Изобщо не се притеснявай - с доста деца е така, зъбките растат на периоди - бързо илизат няколко, а после следва дълга пауза...На дъщеря ми първите й поникнаха на 10 месеца - до годинка беше с 8. Следващите 4 избиха след 3 месеца, а 4те кучешки след още 3.  Peace
newsm10

# 3
  • Мнения: 1 427
Мда,сега ви чакат няколко наведнъж Laughing

# 4
  • Мнения: 1 489
Не се притеснявай,сега ще излизат едно след друго.

# 5
  • Мнения: 8 917
Изобщо не се притеснявай - с доста деца е така, зъбките растат на периоди - бързо илизат няколко, а после следва дълга пауза...
Peace
Няма да остане без зъбки Peace Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 806
това, че няма място за притеснения вече е казано няколко пъти...

разбирам, че просто ти е интересно...

ами и при нас беше така - отначало извадихме 6 зъбчета и после минаха няколко месеца, преди да се появят следващите. Те пък се изсипаха наведнъж (даже не знам колко)... Така че, ще се появят, когато им дойде времето... Вярно, при нас точно като гъбки след дъжд се появиха

# 7
  • Мнения: 463
Нормално е,и аз си мислех ,че излизат на равни периоди,ама не е така.На нас първите зъби ни избиха на 4месеца,после на 6,и оттогава затишие...Но като глрдам сега на колко места са се подули венците направо се ужасявам.

# 8
  • Мнения: 4 392
Че много имате даже! Ние сме  още само с 2 ,но преди няколко дни забелязах едно отгоре да се подава Wink ,а венецът наоколо белее.Май ще има цяла серия и какво ни чака пак! Laughing

# 9
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Няма страшно на дъщеря ми първия зъб се появи на 11м.,няма дете което да е останало без зъби,за сметка на това изобщо не сме ги усетили,даже не се лигавеше.

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Гого почти 4 месеца беше с 2 зъба, после избиха още два и месец след тях - вчера се появи 5-то зъбче.
Когато решат - тогава  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 4 621
И ние сме така - 4 отгоре и два отдолу Wink
Ще порастнат и другите, без зъби няма да останем Wink

# 12
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ние все още сме само с 2.Първото изби седмия месец,второто месец след това и край.Четири месеца застой и сега като погледна колко са на път...Най малко 3.

# 13
  • Мнения: 1 427
Какво да кажа аз-горда мама на беззъба Йоана bowuuА е вече на година и два месеца ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 299
Моето синче има 6 зъбчета.И шесте излязоха за 2 месеца(през 8 и 9) и от тогава няма и наченки за друго зъбче.Има ли и други дечица ,на които така са им никнали зъбчетата.Не,че съм се притеснила,все ще излязат и другите но ми е интерестно.Ние имаме 4 отгоре и 2 отдолу.При вас как са?
И Викториа е така, но е само с 4, които избиха през 10 и 11 м. За сега не виждам изгледи за други. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт