Хотел "Роял Бей" на Елените????

  • 2 135
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 416
Здравейте!
От работа ни осигуряват 7-дневна безплатна почивка в "Роял Бей" - all inclusive. Трябва да заминем в петък вечерта. Ще бъдем със съпруга ми и дъщеря ми...
Моля, ако някой е посещавал хотела, да ми каже какви са му впечатленията...
Благодаря на всички ви предварително за отговорите!   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Ако не си го разгледала ето ти сайта. Комплекса е страхотен!

http://www.victoria-group.net/hotelroyalbay/index.html

# 2
  • Мнения: 1 416
Ако не си го разгледала ето ти сайта. Комплекса е страхотен!

http://www.victoria-group.net/hotelroyalbay/index.html

Благодаря ри, Лео! Точно сайта не бях разглеждала, сега съм по-спокойна...
Просто преди малко попаднах на един материал в нета, доста безумен ми се стори, плъхове и оси бродели из хотела, не знам още какво...  Laughing
Докато организаторите на работа казахе, че е супер луксозен...
Лео, мерси още веднъж!   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 474
Весело изкарване! Sunglasses Няма начин да не ви хареса!  Laughing

# 4
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И на мен това хотелче много ми харесва. А какви са цените? Опциите  резервации и контакти  компито ми не може да отвори #2gunfire

# 5
  • Мнения: 1 416
И на мен това хотелче много ми харесва. А какви са цените? Опциите  резервации и контакти  компито ми не може да отвори #2gunfire

Нашата почивка е платена от работата ми, но реално струва по 620 евро на човек...  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 416
Весело изкарване! Sunglasses Няма начин да не ви хареса!  Laughing
Мерси...  Heart Eyes И аз така си мисля!!!  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 7 474
Ето ви целия сайт, те са 3 хотела и вили - http://www.victoria-group.net

За юли и август е 100лв. на човек, децата безплатно за вилите, за хотела май е по-скъпо newsm78, най-добре се обадете да питате! Peace

# 8
Няма да съжаляваш.Ние се върнахме от Елените преди 2 дни , но спахме в бунгалата. Като цяло комплексът е отличен , особено за деца. На вилите не ми харесаха фоайето и ресторантът към който се хранехме , но Роял Бей се хранят в самия хотел. Мога да кажа , че ако отида отново в Елените ще бъде само в Роял Бей.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лора - включи се и ти с отзиви.

# 10
  • Мнения: 910
И ние ще ходим на Елените,но ще сме във вилите и е 100лв. на човек(за по-луксозните е 110лв.),а за деца до 12г.е безплатно.
Gerdova,може ли да кажеш какво по точно не ти хареса на ресторанта(храната ли имаш в предвид).Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 10:01 от dess76

# 11
  • Мнения: 1 416
Лора - включи се и ти с отзиви.
Извинете ме, че не разказах за почивката, ама ми гримна ЛАН-картата и....
 Confused

Прекарахме се великолепно, хотелът определено е по-добър вариант от вилите, по мое впечатление. Храната е прекрасна!!! Плажът - много хубав, облужването - на ниво... Чувствахме се като в Рая....  Heart Eyes

Препоръчвам на всички ви да посетят Елените, мисля, че и във вилите ще прекарате добре, а и цените там определено са поносими, в сравнение с хотела...

# 12
Ами да ви кажа какво не ми хареса във вилите. Първо- българите ги настаняват в по-малки стаи, второ-фоайето към тях не е климатизирано и може да се каже , че служи за безплатна сауна, трето- ресторантът към който се хранихме , също не беше климатизиран и в него се обслужваха над 1400 души. Просто беше кошмар да си намериш място и да си вземеш храна.Плодовете , които предлагаха бяха портокали и  банани и много рядко череши .Обслужването също не беше на ниво.Била съм и в Албена, където храната е много по-добра,както и обслужването. Но като база за почивка с малки деца Елените води.Има много аниматори,плажът е близо и чадърите и шезлонгите са безплатни.
Приятно прекарване

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Без клима в описаните от теб обществени места си е ад. Замислих се за там  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
също не беше климатизиран и в него се обслужваха над 1400 души. Просто беше кошмар да си намериш място и да си вземеш храна.
Много ми се виждат 1400 души, да не би да са 140 ?

Общи условия

Активация на акаунт