В красиви Смолянски баири растат деца игриви

  • 10 961
  • 288
  •   1
Отговори
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Момичета пускам нова тема, защото превишихме с 2 страници. Модераторите ще се ядосат  Twisted Evil
Исках да измисля артистично заглавие за града ни, обаче не можах, дайте предложения и ще го сменя  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 13:29 от Zuzi

# 1
  • в баира
  • Мнения: 861
Исках да измисля артистично заглавие за града ни, обаче не можах, дайте предложения и ще го сменя  Heart Eyes
Zuzi,  не го сменяй, много е хубаво.  Peace

# 2
  • Мнения: X
Честита ни нова темичка!

За срещата - ще гледам непременно да дойда, но без малкия. Той по това време обядва и спинка. Нямам как сега да поствам снимки, но аз ще ви позная, няма начин.

Току-що донесоха тортата на Бобо - пак я поръчахме във Фантазия, ама тоя път обясних че искам точно еди-какво си...а не интерпретации на майстора. Тортата е страхотна отвън, точно това което исках, не се съмнявам че и ще е страшно вкусна !

В четвъртък ще почерпя непременно!

Поздрави!

Мопси, на 19 и 20 ще съм в София - на прегледи и изследвания....Ще се разминем, за съжаление !

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Честит рожден ден на Бобо, да е жив и здрав, да расте умен и щастлив и да прави винаги горди мама и тати

# 4
  • Мнения: 288
Браво Зузи,

Страхотна темичка!, Супер си!   bouquet

Мами, утре го дават пак дъждовно  Sad Надявам се да грешат  Sad

Хайде приятна вечер и до утре Simple Smile Hug

# 5
  • в баира
  • Мнения: 861
Можеше да не вали точно в 11.30  smile3511 Wear Umbrella, а после   Nature Sunny Утре вече го дават слънчево. Аз нямам против и утре да се видим, че един господ знае какво ще бъде времето другата седмица.

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
В Устово заваля съвсем за малко и сега пече яко. Съжелявам момичеета, че се провали срещичката. Утре ще е хубаво времето  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 184
Благодаря, че ме информирахте на ЛС за новата темичка, никога нямаше да я видя иначе. Жалко за срещата. Дайте предложение за нова.

# 8
  • Мнения: X
Това време днес се е побъркало.
За капак до преди малко нямахме и вода, та сега имаме огомна мивка с чинии и пране като за световно !

# 9
  • Мнения: 288
Добро утро, момичета

Така... след вчерашния каръшки ден и днес май се очертава подобна картинка!  Sad  Ей, вече много ми омръзна това време! Хич вече не им вярвам на тея метеоролози  Naughty

Дано да можем да проведем срещата другата седмица  ooooh!

Приятен и хубав дден, момичета!   Hug

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Привет момичета  Hug
Пожелаваме ви приятна седмица и много хубави случки през нея  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 288
Привет момичета  Hug
Пожелаваме ви приятна седмица и много хубави случки през нея  Heart Eyes

Благодаря Зузи,
на вас също най- хубави емоции! Между другото Таско е голям сладурчо - на кого прилича повече - на майка си или на баща си  Laughing

Хайде мами дайте предложение за следващата среща Simple Smile  Hug   bouquet

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 18:18 от adyto

# 12
  • Мнения: 184
Тази седмица имам ангажимент само за четвъртък до обяд, когато съм на преглед. Така че, ако искате след обяд или в петък. Дайте предложение вие.

# 13
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
Аз съм си вече в Смолян и съм на линия. Срещичка?

# 14
  • Мнения: 288
Предлагам СРЕЩА - Петък 10,30 часа на пицарията

Кой е ЗА    bouquet Hug

Зузи, предложението от предния път остава!  Hug

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 07:49 от adyto

Общи условия

Активация на акаунт