Препоръчайте ми ясла в Пловдив

  • 491
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Пролетта мисля да се връщам на работа и мисля да го пусна на ясла. До колкото знам трябва да се подаде молба по рано, но не знам къде да се насоча.  newsm78 Живея в Тракия, но работя в Каршияка и няма значение къде ще е. Препоръчайте ми ясли от които се доволни.
Благодаря!  Hug

# 1
  • Линдау
  • Мнения: 72
Ами кажи квартал?
Моите са ходили в 30-та до ТЕТ Ленин и в момента все още са в 15-та, горе-долу Смирненски ул."Лерин". Аз лично съм повече за 15-та. Ако те интересува повече информация, ще пиша

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Квартал - може би в района на широк център, Каршияка, Тракия. Кичука и Смирненски ми идват далечко.

# 3
  • Мнения: 1 102
Препоръчвам ти 18-та ясла,намира се до ВХВП-то.Посока към Каршияка преди да се качиш на моста,в ляво.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Идеално, там близо е офиса на мъжа ми и ме устройва. Дай малко повече инфо. Как става записването? Какви документи искат? Или нещо друго, което се сетиш. Благодаря.

# 5
  • Мнения: 1 006
nadiagen , може ли да споделиш после какъв е бил резултата? Кога ще приемат детето? Аз съм в аналогична ситуация - живея в Тракия, Работя в Кършака и трябва вече да се връщам, но не мога да реша въпроса с яслата(или детегледачка)?
Благодаря ти предварително!

Ако имаш инфо и за яслите в Кършака, ще съм много благодарна?  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 208
За съжаление тепърва проучвам нещата и затова пуснах темата. Нямам никакво инфо. Само съм подала документи в Слънчев рай в Тракия за всеки случай.  Blush
Пред същата дилема съм. Все още не съм решила точно кога ще се връщам на работа.  newsm78 Първо трябва да реша въпроса с гледането на детето. За това всяка информация ще ми бъде полезна.

Общи условия

Активация на акаунт