Лепнаха ми глоба

  • 1 204
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 769
Ходих до центъра (варненския) по служебни задачи и естествено нямаше къде да паркирам. Бавих се около час, и на връщане гледам гадно бяло стикерче, надраскано с грозен почерк, информиращо ме че съм паркирала на неправилно място... Sad Sad Sad
Идея нямам колко ще ми струва стикерчето, на което пише да се явя в общината в 3 дневен срок.. как ми се развали настроението само...

# 1
  • Мнения: 9 990
Е, не си разваляй настроението де.Все пак знаеш, че си спряла на забранено място и можеш глоба да си отнесеш-рискувала си.Не се тръшкай сега за това, ще си платиш глобата и толкова, черни точки за това не пишат Wink

# 2
  • Мнения: 94
На кой адрес трябваше да се явиш? Питам защото на едни познати така им бяха лепнали стикерче, и вобще и не се явиха. Казаха че тия от общината нищо не магат да направят и така си и остана.

# 3
  • Мнения: 769
Притеснява ме колко ще ми струва глобата...

# 4
  • Мнения: 295
20лв трябва да е
поне тук в София е толкова

# 5
  • Мнения: 2 006
Притеснява ме колко ще ми струва глобата...
Ами колкото и да ти струва-ще я платиш, защото паркирайки на забранено място си ги прежалила Whistling
Аз сега точно се прибирам бясна от пазара,  в разтояние на 500 метра-трябваше да слизам 3 пъти на улицата, защото тротоара беше зает от ''бързащи'' шофьоро Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 1 352
Ходих до центъра (варненския) по служебни задачи и естествено нямаше къде да паркирам. Бавих се около час, и на връщане гледам гадно бяло стикерче, надраскано с грозен почерк, информиращо ме че съм паркирала на неправилно място... Sad Sad Sad
Идея нямам колко ще ми струва стикерчето, на което пише да се явя в общината в 3 дневен срок.. как ми се развали настроението само...
Ти се радвай, че си се разминала само с глоба. Тука не пишат листчета, ами направо с паяците действат. После не само те глобяват, ами ти пишат акт, обикаляш да си търсиш колата, щото не е ясно на кой паркинг са я откарали и накрая си плащаш и паркинга, дето ти е стояла колата.

# 7
  • Мнения: 819
Точно така е! А колко ми е познато това с паяка... #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out -големи разправии са,така че наистина се радвай,че си минала само с глоба! Аз вече не си правя такива експерименти и много внимавам къде паркирам! / Няма да кажа къде ми бяха вдигнали колата,че тва мойто беше направо наглост!  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 769
Абе пак добре, че не са ти я взели с паяка. Аз лично съм 100 пъти по-съгласна на стикерче (ако наистина съм нарушител).

# 9
  • Мнения: 4 621
Глобата е по-малкото зло. Тук направо ги вдигат с паяците, после ходи да си търсиш колата по наказателните паркинги, да плащаш глоба и на всичко отгоре и акт ти пишат #Cussing out

# 10
  • Мнения: 1 045
Щом стикера е бял значи са от Общинска полиция .. кофти  Глобата е от 10 до 50 лв зависи каде точно си спряла . Хич да не ти пука на всеки се случва  Laughing

# 11
Ако малко те успокои и да не се чувстваш,че си само ти аз имам акт от100лв. които няма да платя и -9 точки.Карам си спокойно и хич не ма пука newsm01

# 12
  • Мнения: 3 491
Днес май не е щастлив ден за шофьорките  Hug. На мене пък колата ми не мина годишната испекция, защото някакви лампи не и светели, аз изобщо не знаех, че точно там трябвало да има лампи. Гумата на чистачките нещо била скъсана (и това никога не би ми направило впечатление). На всичкото отгоре как стана така, не знам, но не можах да си намеря из портмонето застраховката. Добре, че едното дете беше с мене, умилостиви ли ги не знам, не отнесох глоба, надявам се. Сега обаче трябва да отивам да вземам другото от градина, дано нямам повод да ме спира полицията, на всичкото отгоре буря идва.

# 13
  • Мнения: 4 629
Голяма драма  newsm08

# 14
  • София
  • Мнения: 10 825
На мен пък вчера ми сложиха скоба, но не се оплаквам - на неправилно място бях спряла и си нося последствията Sunglasses И ти така - амо толкова те е притеснявала глобата - ми да не си спирала там бе, джанъм! Обикаляш и си търсиш разрешено място или пък отиваш до там с такси, градски транспорт, пеша....

Общи условия

Активация на акаунт