Парфюм за лятото?!?

  • 9 263
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
  Здравейте,мили мами Hug Днес обиколих няколко парфюмерии и така не можах да си избера парфюм за лятото-харесвам свежи миризми-на сапун,на чисто Wink,с цитрусови нотки...абе,лек и ненатрапчив,но и траен Grinning Преди ползвах Блу лайт на Долче и Габана, Аква ди Рома на Лаура Биаджоти, скоро си купих Summer На Келвин Клайн-но е УЖАСНО нетраен-след 1 час няма и помен от него и ужасно ме е яд,че пръснах.......лв Embarassed Обяснявам на продавачките какво търся,като посочвам и примери Wink-и те или ме гледат така,сякаш искам невъзможното и такъв продукт още не е сътворен Shocked-или ми поднасят някакви сладникави миризми,или тип-ориенталски,от които аз направо- Sick
  Та,дайте идеи,моля ви  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Моето лятно предложение е Gucci II  Peace Душни го, пък дано ти хареса. Иначе много ми хареса и новият аромат от Гарлен, но май не е точно това ,за което ти питаш

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 17:33 от DeepRed

# 2
  • Мнения: 1 986
 Envy на Gucci ли имаш предвид,или това е нещо ново Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 260
 Kenzo Parfum d'ete, шишенцето е като листо, любим ми е за лятото, много ненатрапчив и свеж. Пробвай, мисля че ще ти хареса.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Envy на Gucci ли имаш предвид,или това е нещо ново Rolling Eyes
Не, не е Envy, Gucci II си му е името, ако не се лъжа.Розов на цвят, от миналата година.Бих ти постнала снимка ама не знам как става, затова ще се опитам линк да дам
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=20&products_id=248

# 5
  • Мнения: 4 053
моята страст е Gucci-Envi Me,
мисля,че е много подходящ за лятото и е траен Wink

# 6
  • Мнения: 703
FACE TO FACE!!!Много лек,траен е,страхотен е!!!
А Дийп ред сигурно има предвид RushІІ на Gucci,да ,той също е много подходящ за лятото!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
FACE TO FACE!!!Много лек,траен е,страхотен е!!!
А Дийп ред сигурно има предвид RushІІ на Gucci,да ,той също е много подходящ за лятото!
Не е Ръш 2 Naughty иначе и той е много готин. Не се ли зарежда въпросния парфюм на линка, който съм дала или никой не го е чувал?Аз много го харесвам, лек, свеж, ненатрапчив

# 8
  • Мнения: 1 986
  Отворих го,не се тревожи Peace-ще проверя още тази вечер,че ми е влязла мухата да си купя парфюм-този,на Келвин Клайн не ща и да го видя Naughty-на миризма -добре,трайност-никаква-а съм го ползвала 2-3 пъти-не е възможно да съм му свикнала с миризмата Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
опитах да сложа снимка, ама не мога и това си е....

# 10
  • Мнения: 612
 
Gucci II
 A az predpochitam  Aquawoman

# 11
  • София
  • Мнения: 38 199
Новия My Couture Givenshi.

# 12
  • Мнения: 5 647
Ами аз имам няколко, които си ги сменям

# 13
  • София
  • Мнения: 3 787
 
Gucci II
 A az predpochitam  Aquawoman
  bouquet

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Това е поредното доказателство, че колкото хора - толкова мнения Wink
 Миналата седмица се сдобих с въпросния Eternity Summer и съм адски доволна - парфюмна вода е, а не тоалетна и на мен поне ми е много траен, щом мъжът ми, който не е с най-страхотното обоняние ме надуши вечерта чак... 

Общи условия

Активация на акаунт