Кои от вас ще идват на купона??? строй се, преброй се

  • 710
  • 12
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Я мами, запишете се кои от вас ще идват на купона, че да знам за кого да се оглеждам. Много ще се радвам да се запозная лично с вас, защото дори и да има наша си форумска срещичка, не се знае дали ще дойда.

# 1
  • Мнения: 934
Аз се преброявам. Ти си ме знаеш, ма какъвто съм заплес, моля те оглеждай се за мен да не се пропуснем в суматохата.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 827
ще се радвам да се видим, свирнете ми, че аз обикалям като електрон напред назад...

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
А! Какъв купон ще има? Аз нещо не съм разбрала понеже не съм влизала тези дни...Тичанка яка имам, ама кажете къде и кога - с дребните или без тях? Аз съм за! Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: X
Ако е хубаво времето може да се присъединим с Крисче.

# 5
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Купона е в ресторант Славяни на 17.06 след 18 ч.  Ето я и темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102522.360
Айде майчета, елате малко да се поразсеете, те грижите и проблемите край нямат, ама поне зе малко може да останат на заден план

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 09:12 от Mariely

# 6
  • Мнения: 6 315
Ако Йоан оздравее и аз ще се донеса Simple Smile. Така че ще се оглеждам за вас. Само Dragon's Bride познавам от преброилите се до тук.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 748
Ако не ме завлекат в прованса, ще дойда. Както винаги, ще разбера това в последния момент - т.е. събота сутрин вероятно. Crossing Arms

За ресторант "Славяни" в близост до театър "София" ли става въпрос? Ако дойда, предлагам транспорт на още 4 мами - карам една сапунерка Пунто, но за мами с или без деца е идеална. Ако идвам, ще пиша събота сутрин и ако има желаещи за транспортиране до и обратно, да пишат.  bouquet

# 8
  • Мнения: 94
и на мен ми се ще да дойда ,но отдавна не сам влизала и като новак във всичко(даже и с положението си на самотна мама/незнам къде и кога?
 newsm78

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Отвори темата, на първа страница най-отгоре се вижда къде и кога, записваш ни никовете, и после ни издирваш.

# 10
  • Мнения: 332
Жалко,че ние няма да можем-във Варна сме:(
Разпуснете и се повеселете и за нас.

# 11
  • Мнения: 22
Ами и аз може нали)))))))
тамън да си поговорим за изложбата!
Ния

# 12
  • Мнения: 6 315
Ами и аз може нали)))))))
тамън да си поговорим за изложбата!
Ния

Не може, а е задължително  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт