НЕ КУПУВАЙТЕ количка на ф-ма "Мони"

  • 2 974
  • 32
  •   1
Отговори
    Фирмата има много продукти,но конкретно за количката мога да кажа.Дизайн,функционалност,хубав десен,всичко дотук е добре,но като здравина-пълна нула! Цената е като на вносните колички и реших,че може да се доверя на българското,но още на първото возене с детето се оказа,че гръбчето пада,някаква пружина за нивата не била в ред.После се счупи заварката на едната от металните тръби,които прикрепят дръжката за дърпане,която е за  смъкване на гръбчето на друго ниво.Много съм разочарована,като си купувате нова количка заложете на изпитаните вносни марки!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 853
 Rolling Eyes не че темата е за тук, но простете ама на "Мони" нещата не бяха ли китайски newsm78

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Тази тема не е ли за "На пазар"? newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Нещата са произведени в Китай по  поръчка на фима Мони,която е бългаска.Подобно е положението с Денди,Сандик и Кангару

# 4
  В сайта на фирмата има реклама на Кангару,може и китайски да са,но не съм знаела преди.Иначе на вид всички неща в сайта са супер изглеждащи,ама ако качеството им е такова...

# 5
  • Мнения: 5 615
Може просто да си попаднала на кофти бройка. Все пак всяка марка има такива. Нашата количка също беше Мони и съм много доволна. Сега  е прибрана за номер две.  Peace

# 6
  • Мнения: 324
нали има гаранция  newsm78
защо не се възползваш и не поискаш да ти сменят количката?

# 7
  • София
  • Мнения: 472
 И аз имах такава комбинирана- счупи се тотално след 8 месечна употреба( 3 месеца от кото сме били с друга лятна количка). Първо тя беше с еденични помпащи се гуми ,които при малко бутване на количката в асансъор или бурдюр и падаше някое от колелетата( те са с едни щифтове които са много изпъкнали), после ни се счупи дръжката , така,че количката при возене в положение на бебето към майката и изведнъж , като натиснеш да се качиш някъде и дръжката се откачаше и се принудих да я возя само напред.Финала беше когато един ден както си се возехме, количката започна да криви силно наляво и в един момент видях една от задните тръби направо е огъната на 2. Как е станало не мога да си обясня!
Не съм доволна! Не са качествени количките според мен.
Но пък имам приятелка която вече 1 година е ползват ( друг модел) без проблем и е много доволна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 308
Май всичко е некачествено,не само количките.Подариха ми колело триколка,голям боклук,пише отпред Мони.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И аз се присъединявам към недоволните.При 6 месеца гаранция,на седмия месец  падна/счупи се/ едното колело.Спешно си купих лятна и тая съм я зарязала.

# 10
  • Мнения: 35 961
хм, накара ме да се замисля, гледах столчетата им за кола  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 302
И аз не съм доволна от количките на "Мони".  Ползвах модел "Александра" - тежка, паянтова, скърцаща. Заради по-широките предни колела не можеше да минава на определени места и т.н. - мога много да изброявам. Затова никога няма да си купя нещо на тая фирма, ако ще без пари да е  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 46 508
Ужас! Колко струват тези колички?

# 13
  • Мнения: 643
Пък аз си мислех, че са евтини и затова ги купуват. Като се прибирах в къщи ползвах една такава, за да не нося моята, направо се побърках, имах чувстото, че като я повдигна на тротоара и дръжката ще ми остане в ръцете, което се и случи един път. На всичко отгоре е и доста тежка. Незнам не ми хареса въобще.

# 14
  • Мнения: 1 320
хм, накара ме да се замисля, гледах столчетата им за кола  Rolling Eyes
Столчетата са си супер , не са като количките . Ние имаме на Мони 9-32 кг / няма го по сайтовете / и сме си доволни .
Количките наистина имат ммного недостатъци , но нали затова ги оглеждаме и коментираме преди пазар. Wink

Общи условия

Активация на акаунт