Координати и отзиви за д-р Гугучкова,очен лекар ?

  • 8 237
  • 5
  •   2
Отговори
  • Мнения: 2 237
 Здравейте,моя близка от провинцията иска да си коригира късогледството с лазер и по телевизията гледала за д-р Гугучкова.
Помоли ме да и намеря координати.Някой чувал ли е за тази лекарка,а дали имате отзиви ?
Ще съм ви благодарна ако ми дадете и координати  Praynig

Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 914
ул.балша №5 тел.02 9531574 да си запише час но и да има предвид цял ден чакане въпреки часа
много добър специалист

# 2
  • Мнения: 2 237
Ужасно благодаря !  bouquet
Тя е майка на едногодишно момиченце и много се тормози,че не го вижда както трябва...Ще бъде доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 797
Братовчедка ми си прави операция при нея преди 4-5 години. От тогава е без очила и е много доволна.

# 4
  • Мнения: 984
прави и операции в клиника Вижън ул. Виктор Григорович №8 тел. 9515037, 9515377, 9515655, по телефона могат да ти кажат колко ще струва. Моят мъж си направи при доктор Кючуков и му свали 6 доптера и е много доволен, водят го даже по- добър от Гугучкова

# 5
  • Мнения: 3 914
как е възможно да сравняваш проф.Гугучкова и д-р Кючуков
този е невероятно тъп човек, два пъти съм била при него и двата пъти ми говори пълни глупости даже не можа да разбере какво му е на детето ми,като се има предвид че диагнозата вече е ясна след 2 операции-нямам думи
имали сте късмет
но Гугучкова е един от най-добрите специалисти в БГ и са малко лекарите със които можем да я сравним и Кючуков   не е   един от тях

Общи условия

Активация на акаунт