СМРЪДЛЬОВЦИТЕ

  • 5 776
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
момичета, как се справяте със смръдловците (т.е. нечистоплътните) хора около себе си - приятели, в офиса и т.н.  Sick

пишете!   bouquet  имам "малък" подобен проблем в офиса и умуваме с колежките как да го решим. за капак човекът е и с много лош нрав  Thinking

предварително благодаря за всяка препоръка!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 642
Казвам им. Почвам отдалеч и накрая удрям право в целта. И не ми дреме от нищо, аз съм гад нахална и упорита като конска муха.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 439
Подарете му бръсначка, дезодорант може и сапун! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 295
Янтра, заповядай в нашия офис да му го кажеш - много ще сме ти благодарни Simple Smile
Дилянка, мислели сме го, но да не вземе да се засегне прекомерно...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ох! И ние си имахме подобна колежка. Изключително неприятна ситуация. Тя така и остана да си смърди, добре че напусна!

# 5
  • Мнения: 4 726
момичета, как се справяте със смръдловците (т.е. нечистоплътните) хора около себе си - приятели, в офиса и т.н.  Sick

пишете!   bouquet  имам "малък" подобен проблем в офиса и умуваме с колежките как да го решим. за капак човекът е и с много лош нрав  Thinking

предварително благодаря за всяка препоръка!
Тя темата е малко деликатна, но все пак за какво точно става въпрос...крачета,мишнички или....
В предишния офис имахме едно момиче около нея не се дишаше...всякакви миризми се носеха, повечето колеги деликатно я заобикаляхме, но на една по " цапната колежка " един ден и падна пердето и както си седеше до въпросната извади един ароматизатор и взе да пръска...адски сконфузна ситуация...ни да се смееш, ни нищо....момичето определено се усети, но от този ден нататък спря да ухае единствено на пот иначе другите миризми си останаха

# 6
  • Мнения: 1 052
Незнам мила, аз докато бях бременна страдах в пъти повече, поради това от такъв човек. Не помогна дори, когато шефа ни в прав текст каза, че трябва въпросната да се изкъпе....Според мен трябва да е директно, пък когато се обиди-ОК. Та те нямат ли си носови рецептори, със сигурност усещат че вонят....
Успех! Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 642
Янтра, заповядай в нашия офис да му го кажеш - много ще сме ти благодарни Simple Smile
Дилянка, мислели сме го, но да не вземе да се засегне прекомерно...
Ами лесна работа е решението - изнамирате някоя позната (ама непозната за смрадльото) и тя идва във вашия офис като клиент (или там както можете да я вкарате до смрадльото) и тя, безкрайно разгневена, че са и потъпкали клиентското достойнство му казва - "извинете господине, но вие миришете, откога не сте се къпали?"

# 8
  • София
  • Мнения: 3 795
За рождения й ден дружно й подарявате комплект сапуни и хубав парфюм, като заявявате, че я искате утре с подаръка Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 457
Янтра, заповядай в нашия офис да му го кажеш - много ще сме ти благодарни Simple Smile
Дилянка, мислели сме го, но да не вземе да се засегне прекомерно...
Ами лесна работа е решението - изнамирате някоя позната (ама непозната за смрадльото) и тя идва във вашия офис като клиент (или там както можете да я вкарате до смрадльото) и тя, безкрайно разгневена, че са и потъпкали клиентското достойнство му казва - "извинете господине, но вие миришете, откога не сте се къпали?"
пробваите така най -безобидно ще е Peace

# 10
  • Мнения: 4 621
Ох ужас Stop Аз също имам подобни колеги - 2 броя. Миришат, та не се трае....Особеното единият направо се носи облак от миризма около нея (да жена е).
Как се справям, ами като ми се наложи да отида при нея за нещо гледам да приключа възможно най-скоро и ако може да не дишам. Ако дойде при мен имам един ароматизатор в бюрото и като си тръгне пръскам ли пръскам из цялата стая Confused

# 11
  • Мнения: 1 107
Помолете шефа да издаде писмена заповед всички да идват на работа изкъпани, обръснати (мъжете), напарфюмирани, сресани и т.н.

# 12
  • Мнения: 2 237
Мдааа, и ни е си имаме един такъв в офиса  Sick
Доста дълго го тъпрях и нищо не казвах.От благоприличие.Обаче като забременях го дръпнах настрана и казах : "Гледай сега,аз съм бременна жена и ми става лошо,от теб ми става лошо.Нещо в теб мирише,от якето ли,от цигарите ли,незнам,ама ми става МНОГО лошо"
Като се шашна ония ми ти човек,сакън да не затрие бременната булка...И да видиш на другия ден с изпрано яке,след пушене с дъвка в уста и прилежно напарфюмиран с евтин дезодорант.Евтин,но все пак дезодорант Peace
От както съм в майчинство не съм го виждала,но скоро се връщам на работа и какво ли ме чака... Thinking

# 13
  • Мнения: 3 251
И моята шефка често се носи  в облаците си от миризма на пот или други вонички. Един ден една колежка влиза ,бяхме на съвет  и вика:" А-а-а тук мирише на лайно, бее!"/извинявам се за израза, но го предавам точно!/,шефката изчезна и след секунди се появява с ароматизатор, напръска и колежката постоя мирна и тиха около 5 секунди и си каза тежката дума:"Да!, сега определено мирише на лайно в борова горичка!" Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 474
И моята шефка често се носи  в облаците си от миризма на пот или други вонички. Един ден една колежка влиза ,бяхме на съвет  и вика:" А-а-а тук мирише на лайно, бее!"/извинявам се за израза, но го предавам точно!/,шефката изчезна и след секунди се появява с ароматизатор, напръска и колежката постоя мирна и тиха около 5 секунди и си каза тежката дума:"Да!, сега определено мирише на лайно в борова горичка!" Mr. Green


 smile3532 smile3532

Има хора, които си миришат и това е болестно състояние и няма нищо общо с къпането за жалост, но се лекува при желание!

Общи условия

Активация на акаунт