охххххххх, да си отдъхна...

  • 1 340
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
здравейте мацки,
как сте , що сте Hug Hug Hug

направо не мога да повярвам,че лудницата отмина.
Взех си изпитите и то справяйки се съвсем сама с гледане на дете и ходене на работа + учене Mr. Green Приемам поздравления отвсякъде, както и мили думи за това каква оправна мама съм и пожелания да имам време поне да се напия поне веднъж Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

офф: ако всичко е тип топ, след 3 месеца пак в лудницата Sick

# 1
  • Мнения: 5 475
Хайде ,честито и сега се отдай малко на заслужена почивка да набереш сили за след 3 месеца!  Hug

  bouquet

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пак съм пропуснала неЩо  newsm78 Арвен4е какви изпити си имала ?

Както и да е Щом си ги взела едно голямо 4ЕСТИТО   Hug  bouquet
Ще 4ерпиШ...  Wink

# 3
  • Мнения: 3 394
след 5 год в УНСС и 2 в бАН, на никой тука не му пука за дипломите ми и затова реших да взема тукашна, за по-лесно Whistling

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Еееее тогава оЩе по_голямо 4ЕСТИТО    bouquet  bouquet  bouquet
Каква диплома взе ?

# 5
  • Мнения: 5 475
след 5 год в УНСС и 2 в бАН, на никой тука не му пука за дипломите ми и затова реших да взема тукашна, за по-лесно Whistling
  Този номер два пъти го правя аз,в две различни страни..та много добре те разбирам! Peace
Още веднъж успех!  Hug

# 6
  • Мнения: 4 629
Честитоооооооооооо! Едно страхотно лято ти пожелавам

# 7
  • Мнения: 3 394
Еееее тогава оЩе по_голямо 4ЕСТИТО    bouquet  bouquet  bouquet
Каква диплома взе ?

още никаква душата Wink трябват още две години, за да взема счетоводителската тапия и да гоня заплата поне 25 000. Ако въобще сме тука разбира се. Нищо не се знае, току виж на мъжо най-накрая му омръзнело Confused

# 8
  • Мнения: 7 430
Честито Арвенке  Peace хайде почерпи, не се скатавай Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 959
...Приемам поздравления отвсякъде, ...каква оправна мама съм ...
Арвенче, получаваш ги от мен, защото наистина ги заслужаваш. Мама- герой, отлична ученичка и съвестна домакиня. Hug Наслади се на почивката си тез 3месеца, и след това сначале. Peace

# 10
  • Мнения: 6 390
Честито и от мен   bouquet
Ти си голяма работа, щом изпити си взела, работиш и дете гледаш  Wink Whistling Grinning
Приятна почивка ти желая Wink

# 11
  • Мнения: 1 630
Браво Арвен

Честито   bouquet, пък на есен с песен  Whistling и ще се изтърколят двете години

# 12
  • Мнения: 5 183
Браво!!!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 465
Браво Арвен!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Наистина заслужаваш похвала и от сърце ти се възхитих Heart Eyes честито и успех по-нататък!!!

# 14
  • Мнения: 7 914
 smile3501
все така да върви на успехи и занапред!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт