Сенки под очите???!!!

  • 716
  • 4
  •   1
Отговори
Неволите ни започнаха, когато почнахме да ходим на ясла от преди 3 месеца, когато бяхме на 1 г. и 2 мес. След едноседмичен престой и вече бяхме болни. Настинка с болки в гърлото и суполи. Две седмици вкъщи. Две седмици в ясла и пак болни - гнойна ангина с усложнения. Даже постъпихме в болница за близо седмица. Спрях го от ясла за цял месец. Майка ми го гледаше. Две седмици бяхме здрави и ... хоп 42 градуса и втрисания (ама не температурни). Оказахме се с остър пиелонефрит (или на нормален език - възпаление на бъбреците). Пак в болница за една седмица и излязоха и бактерии в урината. Пак антибиотици. Сега сме на "Суметролим" от десетина дни вече. Добавям само, че нямаме рефлукс или т.нар. връщане на урина към бъбреците (правихме МЦГ).
Всичко изглеждаше нормално, ама до тази сутрин.  Cry
Малкия (вече на 1г. и 5 м.) беше със сенки под очите. Обадих се на лекуващата лекарка дето ни прави МЦГ-то, но тя ни каза, че не е от бъбреците и ни препрати към личната. Е да, ама от нея не съм доволна и се каня от утре (ако всичко е наред) да я сменям и аз. Въпреки всичко пуснахме стерилна урина, ама пък резултатите щели да излязат чак в сряда или четвъртък.  #Cussing out #2gunfire

Мамчета, а дотогава? newsm78 Sad Cry

Как може резултати да излизат с по 3-4 дни, че и повече??? #Cussing out

Просто нямам думи.  Thinking

Разкажете вашата случка, ако имате подобна или дайте съвет!

Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 498
Милото детенце....дано бързо да се оправи Praynig
По-принцип пиелонефритът трябва много дълго наблюдение, аз самата имам вече хроничен и е много важно -добър и опитен лекар. Повече течности, да си лежи детенцето вкъщи, топличко да му е , плодове и т.н. Като се оправи можеш да му дадеш и разни билкови чайчета за поддържане-помагат, но все пак лекар да каже.
А иначе действително стерилната урина става за 2-3 дни , защото правят някаква посявак и чакат да видат дали ще поникнат някакви бактерии(обяснявам го малко тъпо, но надявам се разбираемо) и после вече се преценява какво да се пие.
Ще се включат и други мами с този проблем , може да кажат повече.
 PraynigБързо оздравяване, че това си е мъка за детето , а и за теб.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Стерилната урина няма как да излезе по-бързо от 3 дни, освен, ако няма растеж на бактерии - тогава излиза още на другия ден. Ако си пуснала и обикновена, освен стерилна, тя излиза още на същия ден и ако има някакъв проблем се вижда.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 116
Сенките под очите ни са ли белег точно за бъбречно заболяване ?   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт