Приспивате ли на гърда?

  • 2 178
  • 62
  •   1
Отговори

Анкета

Приспивате ли на гърда кърмачето си?

Опции:

  • Мнения: 636
Да започна първа. Моят отговор е Да. Рядко се е случвало да заспи в колата, докато се движим, или пък от умора по време на хранене /с твърда храна/. Вие сте..

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Гласувах понякога, защото така приспивам Гого само вечер и през нощта.
От както се е родил, в 90% от случаите е будувал след ядене и заспивал час-час и половина преди ядене. Като се събуди - значи е от глад Simple Smile

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Все още се приспиваме така. Embarassed Изключение е когато е в количката или в колата.

# 3
  • Мнения: 1 559
   Да, винаги Laughing  Като беше по-мъничък се е случавало и да заспива в количката, в кенгуруто или в слинга, но вече единственият ефективен и безотказен начин е на гърда

# 4
  • Мнения: 1 101
Да, винаги Simple SmileСамо когато е в количката заспива сам

# 5
  • Мнения: 47 902
да,90% от случаите

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да - гърдата винаги е включена в заспиването. Понякога (много рядко) е заспивала в количката на връщане от някъде, или в столчето за кола, в слинга също заспива дори само от носене (но най-често и суче), а напоследък я забелязвам, че се учи самичка да си заспива вечер - суче, суче и после се настанява на възглавницата си, дупи се и въздиша известно време, протяга се да ме пипне дали съм там и се унася. Но никога не съм правила съзнателно опит да я приспивам без циците - по-лесно ми беше да знам, че има нещо, което действа безотказно винаги Laughing

# 7
  • Мнения: 1 440
Да-вечер задължително!
През деня както дойде.

# 8
  • Мнения: 2 220
До 6-ия месец само така го приспивах, но сега се случва много рядко.

# 9
  • Мнения: 1 097
даааааа  Mr. Green
понякога заспива и сам, но това е толвоа рядко, че и аз се очудвам  Joy

# 10
  • Мнения: 619
това си е безотказен начин...

# 11
  • Мнения: 226
Да, заспива, вечер задължително, а и понякога и през деня, но много рядко (то оно през деня не спи, щтураче) Simple Smile)

# 12
  • Мнения: 34
да.така заспиваме особено вечер.много сме трудни с това спане.

# 13
  • София
  • Мнения: 43 904
понякога - не винаги заспива докато суче, колкото повече ръсте, толкова по-малко всъщност Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 429
Да, това ми е последният "коз". Дори и да се е нахранила, когато виждам, че е много изморена и не може да заспи я слагам на гърда, за сега действа. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт