От къде да си купя сносен сак?

  • 645
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326
Чакани първо море с малкия и се появи остра нужда от сак, дори два! От къде  мога да си купя сносен сак на нормална цена, но пък и да не е някакъв, че да се скъса на първото пътуване.
Преди години бях виждала в ТСМ-те, но скоро не съм попадала............

# 1
  • Мнения: 4 668
LI - NING е любимият ми спортен магазин  Laughing, каквото съм си купила от там не е мръднало , а са модерни и атрактивни стоки на много добри цени . Имат и сакове от 30 - 50 лв. , аз имам два и съм много доволна . Китайски са , но са марка и име и не правят боклуци , даже бяха официални спонсори на една от по - предишните олимпиади .
Магазинът им е на Витошка , срещу пилоните - бившият магазин на Диадора , имат и много готини дрешки , спортни разбира се !

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
Ооо, ще ходя да го видя. Цените, които пишеш са наистина поносими  Wink

А, това за пилонит -имаш впредвид пилоните на НДК? Съжалявам , ама този Диадора не се сещам кой е......... Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние като се роди малкото и почнахме да пътуваме купихме Рънърс,мисля че 20лв беше.Вече година и половина го товарим яко,много е здрав Mr. Green.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Ние като се роди малкото и почнахме да пътуваме купихме Рънърс,мисля че 20лв беше.Вече година и половина го товарим яко,много е здрав Mr. Green.

А къде ги продават?  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми нашия е от магазина им на Плиска,до кино изток.Но мисля че трябва да ги има във всеки техен магазин.

# 6
  • Мнения: 4 668
Ооо, ще ходя да го видя. Цените, които пишеш са наистина поносими  Wink

А, това за пилонит -имаш впредвид пилоните на НДК? Съжалявам , ама този Диадора не се сещам кой е......... Confused
Точно пилоните на НДК имам предвид , като застанеш с гръб към тях - отсреща е магазина , има големи червени табели LI - NING . Има и хубави маратонки и др. неща сладурски .  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт