До носещите лещи - много ми се замъгляват

  • 2 372
  • 31
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
помагайте със съвети, моля. много често ми стават така лещите, нямам късмет с тях, а са ми толкова удобни Sad
предните много ми изсушаваха очите и ми се получаваше едно напрежение в главата, инстинктивно си сбръчквах челото...е, вече съм с други - много са ми удобни, не се оплаквам от нищо друго, само това - някога все едно виждам през мъгла. нито ги пипам, почиствам ги редовно, дори на ден по 2 пъти и пак. току-що ги махнах и видях, че са станали пак на петна, а само преди 1 час ги почистих хубаво с разтвора.

# 1
  • Мнения: 4 546
и на мен така. мисля, че е от зиврапането в компютъра по цял ден. хем имам и очила зъ комп Thinking

# 2
  • Мнения: 227
на мен също ми се случва от време на време, моите са Буш анд Ломб и са ми много удобни, но се получава това замагляване- може би трябва да се консултираме с офталмолог! newsm78

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и на мен така. мисля, че е от зиврапането в компютъра по цял ден. хем имам и очила зъ комп Thinking
не мисля, че е от компютъра, защото има дни, в които нямам никакъв достъп до него и пак така ми се случва.

# 4
  • Мнения: 4 621
И при мен е така  Sick Слагам  си изкуствени сълзи в очите и понякога минава, а понякога не и не Sick

# 5
  • Мнения: 4 428
И на мен ми се случава от време на време тази "мъгла", но нямам представа от какво точно става така newsm78 В повечето случаи, като ги сваля и промия отново и се оправят, а ако не стане така и е минало повече време, значи им е време да ги сменям

# 6
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз нямам проблем със замъгляване, по-скоро от време на време с леко раздвояване на образа. Това последното според мен е от леко разместване на лещата при движението на окото.
Но след като и лещите ти стават на петна, е добре да се консултираш с офталмолог. Не е лошо да те изследва - може да има някаква инфекция.
Аз докато си живеех в София, сравнително често правех гъбични инфекции (при все миене на ръце и т.н.). Може би въдухът е доста мръсничък, та затова.
Но според мен е най-добре да отидеш при специалист. Без да искам да правя реклама, според мен на Клокотница 22 (мисля, че това беше номерът) специалистите са много добри. Не е частен център (поне до преди 2 г. не беше). Не съм сигурна и точно как се казва, но се намира зад хотел "Принцес", до Централна гара. Само за очни болести е, не е някаква поликлиника или нещо такова.
Успех!  Peace

# 7
  • MUC
  • Мнения: 297
И на мен ми се случава от време на време тази "мъгла", но нямам представа от какво точно става така newsm78 В повечето случаи, като ги сваля и промия отново и се оправят, а ако не стане така и е минало повече време, значи им е време да ги сменям

Да, много си права, сега като се замисля, когато лещите ми са за смяна, наистина почват от време на време да се замъгляват. Но аз останах с впечатлението, че Скарлет е със сравнително нови лещи  newsm78

Скарлет, а да не би разтворът, с който ги почистваш или съхраняваш, да не ти понася?  newsm78

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не бе, и лещите ми са нови и от онзи ден съм с нов разтвор Tired

# 9
  • MUC
  • Мнения: 297
Ох, Скарлет, извинявай, давам съвети, без да погледна...  ooooh! Чак сега виждам, че не живееш в БГ, та центърът на "Клокотница" в София сигурно няма да ти е от помощ в момента...
Но продължавам да мисля, че трябва да отидеш на лекар.  Peace

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
asseto , няма за какво да се извиняваш  bouquet
не стига, че ми даваш съвет, ами остава и да ми се извиняваш.

ох, че какво ли пък ще ми има ма'а му на очите newsm78
взех, че се притесних....този месец се прибирам и ще прибавя още един доктор в длъжкия ми списък ooooh!

# 11
  • MUC
  • Мнения: 297
Виж сега, не се стресирай прекалено. При мен инфекциите бяха придружавани със сълзене, дразнене, повишена секреция (гурелясвах си  Rolling Eyes ), абе като нормален конюнктивит, ама още по-гадно  Mr. Green
А след като ти ги нямаш тия симптоми, дори и да ти има нещо, то сигурно е безобидно. Но аз просто съм на принципа - ако нещо ме притеснява (в здравословен аспект) и не знам какво е, отивам на лекар.
Леле, колко примерна се извъдих... Добре де, отивам на лекар, ако продължи повечко време  Laughing Но при теб явно случаят е такъв.

# 12
  • Мнения: 5 475
Скарлет  на мен ми се случваше така след стрес и след като съм плакала...накрая обаче се оказа,че съм вдигнала диоптъра..така ,че ако продължи иди на лекар да те види. Peace
  А за центъра на ул.Клокотница и аз от години ходя там и съм много доволна...сега по рядко.. Wink

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ни съм плакала, трудно се разплаквам  Rolling Eyes Laughing ни съм преживяла стрес слава богу.
 май сега го преживявам в лека форма Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 475
Аз пък съм си ревла по натура.. Mr. Green
Не се стряскай,ако продължи нека те види лекар..това е!
Дано е нещо безобидно.Peace

Общи условия

Активация на акаунт