GOLF

  • 697
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Iskam da popitam nai-veche majkata chast ot uchastnizite vav foruma promeni li se otnoshenieto vi kam saprugite vi po vreme na bremennostta ili sled rajdane?Imam v predvid ,vijdate li jenata do vas ot druga gledna tochka.Az i sapruga mi chakame bebe i sme mnogo statslivi ot fakta.No az se opasiavam che sled rajdaneto na nasheto dete toi bi me vazpriemal poveche kato maika otkolkoto kato jena.Niakak si predi beshe savsem razlichno...ot 5 godini sme zaedno i predi vsichko beshe tolkova bezgrijno i prekrasno.Do tozi moment sme se darjali poveche kato ljubovnizi (v nai-shirokia smisal na dumata) otkolkoto kato sapruzi.Izvednaj ste doide tova bebe i niama veche otpuski otdadeni na sex,plaj,iadene i spane a niakakvo lutane napred nazad v tarsene na prichinata ,zasto plache(pone az si go predstaviam taka).A i se strahuvam che moje bi rajdala jena e po-neprivlekatelna ot nerajdalata takava.Vie ,maje,kakvo chuvstvate ?

# 1
  • Мнения: 5 475
Не съм мъж,но имам голямо дете и мога да ти кажа от личен опит,че поне при нас нищо не се промени...различна е любовта към детето и към майката..Дори бих казала,че се почувствах много по-желана и обичана.
  Мисля,че не трябва да се безпокоиш от факта,че ще ставаш майка,естествено в началото е малко трудно докато се влезе в крак с желанията и нуждите на новия член на семейството,но това са сладки неща,които само сплотяват едно семейство!  Peace

Успех ти желая!   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 427
Mersi Georgia,dano si prava...vse si kazvah che depresiite premamman  ne sa nesto koeto ste prihvana lesno,no iavno psihikata mi e po labilna ot kolkoto sam viarvala.
Kissess.

# 3
  • Мнения: 44
Хайде на български бе хора! #2gunfire  Кликнахте "ЗА" под едни правила при регистрацията си. Горките Кирил и Методий. Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 427
окей,окей успокой топката човече...трябваше ми малко време за да разбера как става това с кирилицата...понякога се иска малко повече толерантност за да върви този свят смело напред bowuu

Общи условия

Активация на акаунт