Играете ли ТОТО ?

  • 3 234
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Отдавна не съм пускала фиш. Смятам днес - утре да го направя Grinning
Досега само тройчици съм печелила.
Вие играете ли? А печелите ли?

# 1
  • Мнения: 13 512
не играя,преди години играех и печелех  дребни суми от тройки и четворки няколко

# 2
  • Мнения: 237
Преди време играех , но най- голямата ми печалба е била четворка . Даже съм и сънувала числа и съм ги пущала , но нищо не съм улучвала . Сега ме подсети ,ще взема и аз да попълня едно фишче.

# 3
  • Мнения: 379
Никога не съм играла и май няма дя играя, не ме влече Mr. Green

# 4
  • Мнения: 805
ТОТО, не. Правя спортни залози.

# 5
  • Мнения: 3 334
Не Naughty,пускала съм фиши преди 6/7 години и това си беше.Не ме влече,а и не вярвам,че ще спечеля точно от Тотото.Родителите ми играят от 25 години редовно и доколкото знам най-много 4-ки да са печелили.

# 6
  • Мнения: 765
 Много пъти трйчици, 2 пъти 4-ка съм печелила и макар да не съм от най-редовните играчи , пускам често . Знам ,че  шансовете за голяма печалба са нищожни , ама кой знае ?..  Wink

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никога. даже и мерак за това нямам  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
когато се сетя, не съм от запалените, то затова и не пИчеля де  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 712
През живота си съм пуснала три фиша...не ми е нещо страст тотото

# 10
  • Мнения: 5 577
Да. Не печеля.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не. Един колега има лаф за тотото, че е доброволно преброяване на бълъците в България. Аз имам друг: Който не играе не печели, а който играе губи много повече. А от как всичко минава през компютърна програма вероятността за печалба е още по-малка. Винаги може да се направи такава програма, която да отдели не въведените комбинации. Но пък няма лошо човек да се надява, който вярва в късмета си нека опитва.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 567
Да пускам от време на време някой фиш. Досега съм печелила няколко тройки и веднъж четворка, която беше 8лв.-голямо разочарование.

# 13
  • Мнения: 2 000
Много рядко, но и никога не съм печелила от такива игри.

# 14
  • Мнения: 5 468
Не пропускам тираж Rolling Eyes. Не мога да си го позволя Simple Smile.
Веднъж спечелих 5 от 5/35, дадоха ми 2300 лв.
Сега чакам 6-ца, ама нещо я забавиха #Cussing out.

Общи условия

Активация на акаунт