Отмъщението

  • 2 583
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
Ровех се из нета и съм потресена на колко " бисери  " по  отношение на жените попаднах #Cussing out Споделям някои :

"Когато една жена няма мъже приятели значи или има ревнив съпруг-приятел или спи с приятелите си"

 
" Докато има гадни жени и такива които не знаят какво искат ще има и пропаднали типове и гадни копалета "

" Жената е като книгата — след прочит от много хора подвързията й се скапва "

" Много жени биха забогатели, ако можеха да продадат като ловни трофеи рогата на мъжете си "

" Не вземай жена си на море! Това е все едно да си носиш пясък за плажа и вода за морето "

" Грешница — жена която е попадала все на фалшиви мъже, докато търси истинския "

" Жена се задържа с много секс и пари, но само с много секс не е достатъчно "

" Според женската логика не е важно кой е крив — кой e прав. Важно e да е корав "

" Хубавиците преди да станат "рекламно лице", първо стават "рекламно дупе "

" На жените най-много им се иска да им искат "

" Жените са големи дяволи, но рогата ги носят мъжете им "

" Жените не си падат по красивите мъже, а по мъжете с красиви жени  "

Ето го и върха " Сръчните жени обикновено са минали през много ръце "

Има още много, но не ми се paste-ва повече...Признавам, посмях се доста ама като се позамислих за някои от изцепките не ми се струва много смешно още повече, че съм сигурна, че  " бисерите " са " сътворени " от мъже #2gunfire

Предлагам тук да ударим един отпор и да сътворим един " Женски отмъстителен дълбокомисленик за мъжката природа " Mr. Green

Айде, аз ще хвърля първа камъка  Mr. Green

" Мъжете се мислят за половинки на жените си, но обикновено са третинки "  Joy hahaha Признавам голяма злобичка вложих paste-вайки точно този цитат  Laughing

# 1
  • Мнения: 3 376
"Господ е създал първо Адам,защото всеки шедьовър се нуждае от първообраз" Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 860
 Аз си имам едно любимо даже го бях пускала:
 
 "Пърхота по мъжките глави е резултат от разпадащите се рога."

# 3
  • Мнения: 631
След като излезе от женското тяло, идеалната и единствена цел на мъжа е пак да влезе в него.

ииииии моят фаворите :

Класическият триъгълник е : Жена с мъж и любовник

# 4
  • Мнения: 1 425
Kasidy,
а усети ли че като го пишеш твоя цитат само потвърждаваш поне половината от цитатите по-горе?

# 5
  • Мнения: 4 718
Kasidy,
а усети ли че като го пишеш твоя цитат само потвърждаваш поне половината от цитатите по-горе?
Тц, нищо не усетих. Всъщност кой от цитатите точно ти се стори,че потвърждавам?

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 14:22 от Kasidy

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз се сетих за нещо: "Няма жена, която не иска, има мъже, които не знаят как да си поискат." В това съм се убеждавала многократно(не визирам само себе си).

# 7
  • Мнения: 698
Can you imagine a world without men? No crime and lots of happy fat women. - Nicole Hollander
 
 Mr. Green

Най-любимият ми женско-мъжки цитат, не помня чий беше...  Embarassed

A woman without man is like a fish without a bicycle.

  bouquet

А също и:

The quickest way to a man's heart is through his chest. - Roseanne Barr

 Hug

# 8
  • Мнения: 7 837
Такива бисери почти винаги се сътворят от представителки на женския пол  Grinning
Обикновено в момент на злоба, завист и фалшива куртоазия  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 718
Такива бисери почти винаги се сътворят от представителки на женския пол  Grinning
Обикновено в момент на злоба, завист и фалшива куртоазия  Laughing
О,Кейс Simple Smile  Как жена ще оплюе съполовките си така бре Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 251
Има само 2 начина да се справиш с жените,... но за съжаление, никой мъж не се сеща кои са те, а само опитва... Grinning

# 11
  • Мнения: 7 837
Има само 2 начина да се справиш с жените

Бой и никаква телевизия  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 678
Няма жена ,която да не е красива,има мъже,който не могат да я оценят!

# 13
  • Мнения: 13 512
И аз се сетих за нещо: "Няма жена, която не иска, има мъже, които не знаят как да си поискат." В това съм се убеждавала многократно(не визирам само себе си).
Да те поправя: Няма жена,която да не дава, има мъже,които не знаят как да си поискат.

# 14
  • Мнения: 5 622
Такива бисери почти винаги се сътворят от представителки на женския пол  Grinning
Обикновено в момент на злоба, завист и фалшива куртоазия  Laughing

Кейс, тя куртоазията винаги е фалшива бре  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт