Каскада на стомаха

  • 10 202
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
От малка имам проблеми със стомаха. 1989 направих изследване със сонда. Оказа се, че имам "голяма задна каскада"-това е някакъв джоб на стомаха. Преди няколко години ходих на рентген и доктора, който ме прегледа ми даде няколко напътствия, които са неизпълними, когато работя-да ям начесто по малко и да лягам да ми се изпънел стомаха newsm78 Другото беше да полежа в отделението, при което моето джипи отговори-за какво, да красиш отделението ли Rolling Eyes Ако някой има подобна деформация би ли споделил дали са му предложили друго лечение, защото е гадно почти всеки ден да ме боли стомаха. Sick

# 1
  • Мнения: 332
потръси и друго мнение,неможе да си с непрекъснати болки и да няма начин да ти се помогне.

# 2
  • Мнения: 208
От малка имам проблеми със стомаха. 1989 направих изследване със сонда. Оказа се, че имам "голяма задна каскада"-това е някакъв джоб на стомаха. Преди няколко години ходих на рентген и доктора, който ме прегледа ми даде няколко напътствия, които са неизпълними, когато работя-да ям начесто по малко и да лягам да ми се изпънел стомаха newsm78 Другото беше да полежа в отделението, при което моето джипи отговори-за какво, да красиш отделението ли Rolling Eyes Ако някой има подобна деформация би ли споделил дали са му предложили друго лечение, защото е гадно почти всеки ден да ме боли стомаха. Sick
Аз имам ГЕРБ - ІІ степен. Много е неприятно. Не ме боли стомах, но понякога имам остри спазми и колики, които изпълват целия хранопровод и ме будят в най-сладкия сън. Напоследък почти всяка нощ. Лекувам се с медикаменти.
би ли споделила в какво точно се изразяват твоите оплаквания?

# 3
  • Мнения: 408
Ивинете, че не отговорих по-рано, но не бях в града  Embarassed Болките, които получавам също най-често са през нощта #Cussing out независимо колко и какво съм яла. Не рядко се дължат на притеснения покрай малката. Болката е точно под диафрагмата-все едно съм гълтала пирони, някой път се разпростира и към гърба Sad
А какво е това ГЕРБ?

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
И аз имах такъв проблем, но след раждането повече не ми се е случвало да ми се подува и боли стомаха. Може би са ми се наместили черволяците. Майтап! Не знам на какво се дължи промяната, иначе и мен ме бяха изследвали и ми казаха, че съм с каскаден стомах.

# 5
  • Мнения: 208
Ивинете, че не отговорих по-рано, но не бях в града  Embarassed Болките, които получавам също най-често са през нощта #Cussing out независимо колко и какво съм яла. Не рядко се дължат на притеснения покрай малката. Болката е точно под диафрагмата-все едно съм гълтала пирони, някой път се разпростира и към гърба Sad
А какво е това ГЕРБ?
ГЕРБ е гастроезофагеална рефлуксна болест - отслабване на мускула, свързващ хранопровода и стомаха, в резултат на което той не затваря стомаха след нахранване и се връща храна или киселини, най-често в легнало положение. Принципно аз имам болка от време на време точно там, и при мен също е на неврогенна основа. Лошото е, че откриха същата диагноза и на дъщеря ми - 9 г., но уж ме успокоиха, че при децата това се лекува. Дай боже!

Ти никакви медикаменти ли не вземаш в момента?

# 6
  • Мнения: 208
И аз имах такъв проблем, но след раждането повече не ми се е случвало да ми се подува и боли стомаха. Може би са ми се наместили черволяците. Майтап! Не знам на какво се дължи промяната, иначе и мен ме бяха изследвали и ми казаха, че съм с каскаден стомах.
хе-хе, развесели ме! Дано и нашите чреволяци се понаместят, че да спираме да се оплакваме вече! Wink Ако обаче е необходимо едно раждане за това, без мен, дай друга идея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт