молба за съвет-д-р Маринова

  • 5 615
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте момичета,
предстои ми скорошно раждане и съм си избрала Втора Градска болница. Отскоро ходя на консултации при д-р Маринова.
Моля ви, споделете вашите впечатления за д-р Маринова. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 260
За съжаление не мога да ти кажа нищо за тази докторка. Разбрах обаче, че във Втора Градска епидуралната упойка е 200 лв  Shocked Знаеш ли нещо по въпроса? Аз си мислех да раждам там без уговорка, но се притеснявам дали ще ми обърнат достатъчно внимание.

# 2
  • Мнения: 1 001
Познавам я лично и мненито ми е субективно.
Александра е родена във Втора градска и д-р Маринива присъства. На Никола тя му свали пъпчето. Ходили сме не веднъж на прегледи у тях. Сга е момента да кажа защо съм субективен - приятелка е на тъщата ми (златен човек), а тъщата ми идва у нас да гледа децата.
А иначе, д-р Румяна Маринова не ни е подвела нито един път. Освен, че е професионалт като педиатър, има задълбочени познания по хомеопатия, а и други нетрадиционни лечения.

# 3
  • Мнения: 1 409
Здравей,
април месец сестра ми роди във втора градска при д-р Маринова (много трудно и проблемно раждане) и единственото което мога да ти кажа е ,че благодарение на нея и сестра ми и племенницата ми са живи и здрави.
Желая ти успешно раждане и едно прекрасно бебче

# 4
  • Мнения: 16
ако става въпрос за д-р Мария Маринова - аз също съм нейна пациентка от около 4 години. Тя води пърово ми раждане (секцио във Втора Градска болница). Сега отново ми предстои същата процедура - към края на септември. За съжаление обае съвет не мога да ти дам, защото дори аз не съм решила, че ще й се доверя отново. Като специалист съм сигурна, че е добра, но отношението й към пациентите не мога да приема. Замислям се за д-р Калев (той беше вторият опериращ на първото ми секцио), но все още не мога да реша.

# 5
  • Мнения: 1 001
ако става въпрос за д-р Мария Маринова - аз също съм нейна пациентка от около 4 години. Тя води пърово ми раждане (секцио във Втора Градска болница). Сега отново ми предстои същата процедура - към края на септември. За съжаление обае съвет не мога да ти дам, защото дори аз не съм решила, че ще й се доверя отново. Като специалист съм сигурна, че е добра, но отношението й към пациентите не мога да приема. Замислям се за д-р Калев (той беше вторият опериращ на първото ми секцио), но все още не мога да реша.



Сигурна ли си, че става дума за вторан градска? В една билница две Маринови (Румяна и Мария), че при това и двете педиатърки!?! Аз за д-р Румяна Маринова от II градска съм 100 % сигурен.

# 6
благодаря много на всички.
Става въпрос за д-р Мария Маринова-акушер-гинеколог във Втора Градска болница.
Тъй като не познавам лекарите там, избрах нея съвсем случайно, защото чета във форума относително позитивни мнения за болницата. Но явно за самото раждане, човек трябва да се замисли.
Кои са другите лекари, на които може да се има доверие?

# 7
  • Мнения: 1 001
ако става въпрос за д-р Мария Маринова - аз също съм нейна пациентка от около 4 години. Тя води пърово ми раждане (секцио във Втора Градска болница). Сега отново ми предстои същата процедура - към края на септември. За съжаление обае съвет не мога да ти дам, защото дори аз не съм решила, че ще й се доверя отново. Като специалист съм сигурна, че е добра, но отношението й към пациентите не мога да приема. Замислям се за д-р Калев (той беше вторият опериращ на първото ми секцио), но все още не мога да реша.



Дължа извинение: проверих и действително във Втора Градска Болници има д-р Мария Маринова и д-р Румяна Маринова!
Аз познавам и съм доволен от д-р Румяна Маринова.

# 8
  • Мнения: 16
Другите лекари от Втора Градска Болница, които аз мога да ти препоръчам са:
- д-р Василев - по време на първото ми раждане беше завеждащ отделение.
- д-р Калев - той работи в екип със съпругата си д-р Калева, която е в същото отделение. Много съм доволна от него - загрижен е за пациентите си, винаги с чувство за хумор отговаря на всякакви "тъпи" и нелепи въпроси.
А иначе аз винали препоръчвам Втора градска болница на всеки, които иска съвет от мен. Персонала е любезен и загрижен - нещо което не съм чувала за останалите болници. Но от друга страна мнението на всеки от нас е субективно - зависи особено много от личната нагласа и очаквания на всеки......
Само незнам дали във ВтоРа градска имат екип за стволови клетки.... В началото на юли ще ходя на консултация при Маринова и смятам да си поговоря по-подробно с нея на тази тема...

Общи условия

Активация на акаунт