Дайте идея как/къде да си продам пианото?

  • 4 928
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 274
Вече почти два месеца, от както съм пуснала обяви в почти всички сайтове за продажби , но нищо. Намалих и цената.
Може би трябва да се свържа с музикални къщи или антикварни магазини (макар, че то не е старо)...
Моля някой да сподели полезна информация!

# 1
  • Мнения: 9 990
Залепи си обявата на Музикалната академия или на Музикалното училище.Днес минах от там и видях много такива....

# 2
  • Мнения: 1 425
Аз моите ги продадох в музикална къща, но доста чаках, докато някои ги купи.

Успех!

# 3
  • Мнения: 5 877
Колко му искаш?   Sunglasses

# 4
  • Мнения: 2 274
Аз моите ги продадох в музикална къща, но доста чаках, докато някои ги купи.

Успех!
Коя музикална къща?

# 5
  • Мнения: 698
Колко струва? Дай някакви подробности...

# 6
  • Мнения: 3 575
На ул.Иван Рилски 14 има магазин за пияна и рояли, които изкупуват.
Провери там.
Тел поне близките няколко дни не мога да ти дам.

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Само за инфо- какво ти е пианото и колко вървят сега на старо.
Аз моето не мисля да го продавам- все още като се прибера в къщи намирам няколко минути да седна и да посвиря, а пък може и Нели да прояви интерес като порасне. Flutter

# 8
  • Мнения: 467
Сещам се веднага за"Камертон", намират се на ул "Русалка" №3, това е уличката като тръгнеш от старата консерватория ( на канала), посока "Черковна". Имам някакви телефони, дано да са актуални - 946 17 25/0898 43 06 00, camerton99@abv.bg. Там работи една страхотна мама на 3 сладура Нора Попова.Звънни, ще ти дадат поне информация. Дано да съм ти била полезнаSimple Smile

# 9
  • Мнения: 951
и за моето не искам да го продавам...И за доста рядко сядам да свиря,но то  има и сантиментална стойност за мен.

# 10
  • Мнения: 1 761
Зависи в какво състояние,каква марка и колко старо е пианото ти.Опитай с обяви и в Хореографското училище,НБУ,Консерваторията,СУ.

# 11
  • Мнения: 1 214
 И аз имам пиано за продаване само , че е във Варна. Освен в музикалното училище къде мога още да го предложа,  ако знае някой?

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мили хора, дайте някакви цени за тези инструменти, че и ние взехме да се интересуваме.  Thinking

 Снощи бяхме в Технополис да видим кейбордовете, но не било същото...  Whistling, според пианистката ни (учителката).
В момента щерката учи пиано, но не така, че да се изявява после на сцена, а за обща култура, дето се вика. И за това, аз лично смятам, че един кейборд с 6 октави ще и е ОК.
А вие музикални майка, какво мислите?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Моето мнение е (и ще го приложа върху Мая), че пианото заема много място у дома (и ще си го продам), а йониката е компактна и има прекрасни възможности за композиране с нея. Ако детето ми прояви интерес някоъ ден, ще му купим електронно пиано, да твори с него - доста по-интригуващо е, отколкото класическото пиано.
Евентуално, не ми се иска дъщеря ми да става музикант, но ако това я влече, има данни и настоява, ще купим пак истинско пиано и не знам къде ще го слагаме. Ще тряба и нов хапартамент...  Туй изкуството много жертви иска!!  Crazy

# 14
  • Мнения: 1 629
С кеф бих си купила пиано, ако имаше къде да го сложа. Живея с надеждата, че един ден ще се науча да свиря Crazy

Общи условия

Активация на акаунт