Варна - педиатър и личен лекар

  • 8 376
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 119
Може ли някой да похвали педиатър и личен лекар във Варна, за предпочитане във Военна болница или Терапията. Напишете от какво сте доволни: внимание; начин на лечение; нещо друго.
 Hug Благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 119
Никой ли не си харесва лекаря  newsm78
Жалко  Weary newsm45

# 2
  • Мнения: 208
Никой ли не си харесва лекаря  newsm78
Жалко  Weary newsm45

Ще следя темата ти с интерес, макар, че вероятно ще я преместят в Здравен справочник.

# 3
  • Мнения: 2 039
Личен лекар-д-р Бургазлиева,Военна болница.Цялото ми семейство е при нея,много е внимателна,недостатък е,че при нея има доста хора и се чака понякога,но то май навсякъде е така.Пенсионерите се тълпят пред кабинетите и са готови да те разкъсат,ако дръзнеш да доближиш вратата на кабинета  Joy

# 4
  • Мнения: 1 353
аз като родих мн. се чудих каде да запиша малката и от няколко места чух за др.Костова.В на чалото не бях мн.доволна но сега вече свм на друго мнение.Вече я харесвам проявява се като добър спецеалист поне за сега де newsm03

# 5
  • Мнения: 495
педиатър - д-р Милена Янева от Военна болница
доволна съм, обръща внимание, обяснява каквото я попитам, няма много хора - т.е. не чакаш
като се обадя по телефона - пак помага, внимателна е
дори преглежда във Военна болница, когато е на работа там Sunglasses
личен лекар - д-р Илиева - Градска болница, много съм доволна, никога не ми е отказала направление, дори скоро ми даде за скъпо изследване, много е приятна, една такава жизнерадостна
не да те посрещне сякаш ще й вземеш наследството Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 119
Благодаря на всички, които са писали  Hug

# 7
  • Мнения: 2 839
Педиатър в Терапията - Ваня Александрова.
Млада и съответно информирна за новости.
Не се чувства длъжна да ми връчи рецепта.
Обяснява ми заболяването и защо според нея трябва да се лекува така /или пък да не се лекува изобщо/.
Най-общо това

# 8
  • Мнения: 98
Мога да препоръчам педиатър и личен лекар Д-р Марияна Профирова,но в Окр.болница.Цялото семейство сме при нея вече 9 год,откакто баткото беше бебе.Излкючително ерудирана и задълбочена,голям професионалист и ведър човек.Винаги е на разположение на пациентите си,дава консултации и препоръки по телефон.При нужда прави и посещения.Работи в екип със мед.сестра Манасиева,която е най-любезната и внимателна жена,която познавам!Късмет,ако се спреш на моето предложение!:)

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И ние сме при Ваня Александрова, за сега съм доволна от нея. Peace

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
още един глас за д-р Ваня Александрова Simple Smile
 Peace
п.с. съпругът ми е личен лекар, но дъщеря ни е записана при д-р Александрова Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 119
Д-р Ваня Александрова само педиатър ли е или и личен лекар?

# 12
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
личен лекар със специалност педиатрия Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 119
Благодаря  Hug

# 14
  • Мнения: 2 282
Aз съм изключително доволна от педиатърката си - д-р Ружа Панчева, намерих я с помощта на този форум.
Цитирам постинга си от една стара тема:
Цитат
Харесвам я, защото:
- Не бърза да предписва силни лекарства, пита какво е отношението на родителите към хомеопатията и, ако е положително, предписва хомеопатични, или пробиотици, или други алтернативни лекове. Вече 6 месеца (станаха осем) лекува 2те ми деца, и все с леки неща ни се разминава. А каката например доскоро редовно пиеше антибиотици.
- Обяснява много подробно какъв е проблема, и как и защо ще го лекуваме. Изобщо обяснява много подробно всичко.
- Подкрепя изключителното кърмене (тепърва ще видим за дългото:). В началото имах доста проблеми с кърменето, но тя нито веднъж не ми е дала съвет да давам вода, да махна нощните хранения или да дохранвам. Благодарение на това имам спокойствието да споделям всичко, свързано с детето, а не да се чудя как да защитавам гледната си точка или да лъжа. Факт е, че още сме само на кърма, с нейното горещо одобрение, а сега съм и разпечатала няколко идеи за захранване, да ги обсъдим следващия път.
- В крак е с новостите, и винаги е отворена към новото - редовно обсъждаме какво съм прочела, обикновено вече го знае, и има мнение по въпроса.
- Дава направления без проблем.
- Много много мила жена. Не ти налага неща, с които си принципно несъгласна. Една мама, също от форума, е вегетарианка, държи детето и да не яде месо. Те заедно изграждат плана за захранване, обсъждат какво и как трябва да яде бебчо, за да получи всичко необходимо.
- Преглежда с часове, така че не ми се налага да чакам на 1 място с 10 болни деца (всъщност досега само веднъж се заскохме с 1, и то беше с контузия по спешност). Максимума чакане е било 15тина минути, и то заради закъснели пациенти. А ако няма часове и е спешно, просто си удължава рабоното време или идва на място, или приема в друг ден.
- Винаги си вдига телефона, дава указания за спешни мерки, и ако се налага, идва на място. А освен всичкото, вече няколко пъти се е случвало сама да звъни да пита имаме ли подобрение.
- Както ми каза Цвети: "Много разбрана жена е с 2 малки деца, така че скоро е минала по пътя, по който ние вървим сега, обяснява подробно, отношението и към децата е страхотно".
- Дъщеря ми (голямата) я обожава  Heart Eyes, малката върви по стъпките и.

Приема в Детски Център на ул. Гурко (под Окръжна, срещу магазин Пухчо), тел. 611-116 и, от юли месец, в кабинета на д-р Кишева.
Между другото, тя дава дежурства в "Детска спешна помощ" в Терапията, та може да са ви много удобни срещите. За жалост днеска щерката ми разби телефона, и нямам на удобно място номера на гсм-а и. Ако решиш да е тя, свирни, ще ти го пратя. Аз лично отидох преди да родя, за да се запозная с нея и да видвя "има ли проблем да стане личен лекар на бебо". Обсъдихме раждането, какво да си приготвя, за да нямам проблем с гърдите, изобщо - грабна ме от първия разговор.

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 14:34 от Сребърен облак

Общи условия

Активация на акаунт