ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА, КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ?

  • 1 968
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Приятните, добри мъже са грозни.Красивите мъже не са приятни и добри.Красивите и приятни мъже са гейове.Красивите, приятни и хетеросексуални мъже са женени.Мъжете, които не са чак толкова красиви, но са приятни, нямат пари.Мъжете, които не са чак толкова красиви, но са приятни и при това с пари, смятат, че ги преследваме заради парите.Красивите мъже без пари преследват нашите пари.Красивите мъже, които не са чак толкова приятни и са донякъде хетеросексуални, не смятат, че сме достатъчно красиви.Мъжете, които ни смятат за красиви, които са хетеросексуални, донякъде приятни и имат пари, са прасета.Мъжете, които са донякъде красиви, донякъде приятни, имат достатъчно пари и - слава богу! - са хетеросексуални, са стеснителни и НИКОГА НЕ ПРАВЯТ ПЪРВАТА КРАЧКА!Мъжете, които никога не правят първата крачка, автоматично загубват интерес, когато ние поемем инициативата. ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА, КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ?Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.

# 1
  • Мнения: 7 837
Хаха. Моля, да заповяда Hitch!
 Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много яко, но се обърках, кой красив и кой приятен по средата Joy...

# 3
  • Мнения: 3 818
Joy  hahaha
Вярно е малко сложно да проследиш логическата нишка, но пък звучи толкова добре  hahaha

# 4
  • Мнения: 1 052
Заплашиха ме с рестрикции-значи е вярно! Joy
За наше съжаление...

# 5
  • Мнения: 4 473
Много вярно! Wink

# 6
  • ES
  • Мнения: 2 172
Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.

с това МНОГО съм съгласна newsm10

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имах едно гадже- много красив мъж Heart Eyes И имаше пари (митничар) Money Ама стиснат като кокоше дупе Sick

# 8
  • Мнения: 6 167
мдам, аз ги разбирам.
какъв е въпроса? защо хората са различни ли)))

# 9
  • Мнения: 3 405
Те самите не се разбират и така излъчват противоречиви импулси Wink
Добре е да си вземем по един приятен, красив, хетеросексуален, безпаричен, с потенциал и послушен и после как беше онова за гроздето Grinning

# 10
  • Мнения: 35 891
моят к'ъф е  newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Офф: Кой твоя, Бубанке? Владимир или Владислав? И тъй не разбрахме от кого са децата!! Crazy

# 12
  • Мнения: 2 792
   Вероятно те са разбират, така че има някой на света дет ги разбира. Иначето написаното не е особено вярно, поредните ограничаващи и вкараващи в рамки изказвания. Това повече ми звучи като как да си обясня, че мъжете не ме харесват и не мога да случа на свестен и тук проблема не е в това дали можем да разберем мъжете.
 

# 13
  • Мнения: 1 639
Има .
Същият дето може да разбере и жените  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 161
Приятните, добри мъже са грозни.Красивите мъже не са приятни и добри.Красивите и приятни мъже са гейове.Красивите, приятни и хетеросексуални мъже са женени.Мъжете, които не са чак толкова красиви, но са приятни, нямат пари.Мъжете, които не са чак толкова красиви, но са приятни и при това с пари, смятат, че ги преследваме заради парите.Красивите мъже без пари преследват нашите пари.Красивите мъже, които не са чак толкова приятни и са донякъде хетеросексуални, не смятат, че сме достатъчно красиви.Мъжете, които ни смятат за красиви, които са хетеросексуални, донякъде приятни и имат пари, са прасета.Мъжете, които са донякъде красиви, донякъде приятни, имат достатъчно пари и - слава богу! - са хетеросексуални, са стеснителни и НИКОГА НЕ ПРАВЯТ ПЪРВАТА КРАЧКА!Мъжете, които никога не правят първата крачка, автоматично загубват интерес, когато ние поемем инициативата. ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА, КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ?Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.

Съгласна съм.Особено за гроздовите зърна.

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 10:12 от Chanel

Общи условия

Активация на акаунт