Ям пуканки и пия бира...

  • 2 610
  • 43
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А вие?  Laughing

След дъгата тежка трудова седмица имам право... и други неща ми се правят...ама засега с това се задоволявам  Mr. Green

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
 Mr. Green Mr. Green Мина ми алкохолът от оня ден, детето заспа, хапнахме. Хм, пия вода с лед и съм си вдигнала краката нависоко  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 843
На диета съм / отново?!/ , та карам на  мнооого малка водка с рулца от раци../ измислена салатка,/ и .. релакс!

# 3
  • Мнения: 1 629
Нищо не ям и нищо не пия, пеем си тук с Климент и хич не му се спи- Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 7 474
 atwork  форумствам, пия сок и чакам мъжа ми да се върне от работа  Whistling

# 5
  • Мнения: 2 116
Жесток релакс!  Mr. Green Завиждам ти!  Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хапвам шоколадовия яйца Lindt със шардоне от ХанКрумовската изба Mr. Green...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Яяяяя, не съм единствената дето пука!  Mr. Green

Малко позицията ми не е удобна, краката съм си вирнала нагоре, в една дупка на бюрото...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 476
Coca-cola light и френско грозде  bowuu

# 9
  • Мнения: 601
А вие?  Laughing

След дъгата тежка трудова седмица имам право... и други неща ми се правят...ама засега с това се задоволявам  Mr. Green
Имаш разбира се! Аз също пийвам една биричка.....
Наздраве  cheers

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Скубя си косата с  надежда-говежда, но няма търсения ефект, не потича мозък... Пия вода и ще ям луканка с хемоглобин. Който не вярва, ще му наснимам етикета на луканковия колбас.  Crazy Гагагагаг.
Искам да пия бира, обаче другия месец.
Яде ми се нещо неядено, обаче няма в магазина.
Нервозна съм порядъчно и си стоя сама при комп-ота, щот иначе може да вляза в конфликт с любимия, кротък и беден.
Ходи ми се на танци с водка  и сцигара. Спешно е!

Наздраве на пиявиците!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 237
Чистя си зъбите...щото до преди малко ядох пуканки Mr. Green
И блея по форумите,щото съм ергенкааааа newsm44  Дребното е при бабите,мъж ми в командировка,а нека духа.... newsm08

# 12
  • Мнения: 2 212
Аз пък след дългия уморителен ден, пия айран промишлено количество...няма и да вечерям, само на него ще остана и след малко ще спя, че днес ми дойде в повечко...Наздраве на останалите!....за краката и мойте са вирнати..... Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Ходи ми се на танци с водка  и сцигара. Спешно е!


Аууу...това имах предвид:

Цитат
[size].. и други неща ми се правят...ама засега с това се задоволявам  Mr. Green[/size]

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Чистя си зъбите...щото до преди малко ядох пуканки Mr. Green
И блея по форумите,щото съм ергенкааааа newsm44  Дребното е при бабите,мъж ми в командировка,а нека духа.... newsm08

Сега ти се е паднало да правиш виртуален секс!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт