Mamita v Bielefeld

  • 655
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite mili momicheta v Bielefeld,


sas sapruga mi i malkoto ni 5 mesechno bebche se premestihme ot Saarbruecken v Bielefeld ,tai kato na6iq tatko zavar6i obrazovanieto si po stomatologiq v Saarland i zapo4na rabota
6te se radvame,4rez foruma na bg-mamma da sazdadem novi zapoznanstva s mami i tatkovzi ot Bielefeld i grad4etata okolo nego Simple Smile
6te 4akam da mi pi6ete,mili dami Rolling Eyes
 

# 1
  • Мнения: 111
Ехо!

Ние в момента живеем в България, но през октомври ще ходим точно в Bielefeld, Където аз малко ще поработя( със съпруга ми сме лекари).
Имаме син Кристиан на почти 6 есеца.
Ако искаш може да си пишем от време на време и ако имам въпроси да ми помогнеш.
Смятаме да вземем и детето, но не знам дали ще се справим,
Чао засега! Laughing

# 2
здравейте,
 Laughingмного ще се рaдваме дa се зaпознаеме:-)
нашият син е на 5 месеца....
не се тревожете,щe се справите....ще останем в конакт.....поздрави Laughing

# 3
  • germany
  • Мнения: 17
здравеи,аз сам малко по далече от билефелд но имам една приятелка в херфорд омъжена с момичензе на 1,5 години,но за жалуст в момента е в бг до края на юли,но и тя търсеше приятели и много ще се зарадва ,ако искаш пиши на лични емаила си Благодаря

# 4
  • Мнения: 111

Ехо!

Пак съм аз.Ако искаш ми пиши Е-мейла си на лични, че може да се загубим из форумите.
  newsm78Какви детски магазини има при вас? Какви храни(каши, пюрета), какво се дава след това( тук знаеш, че има детска кухня, а там май няма да има каде да готвя.   chef).
За такива разни неща се притеснявам.
По-нататък мойе и друго да се сетя да питам.
Надявам се , че не ти досаждам. Embarassed
Хайде чао, че малкият нещо мрънка.

# 5
здравеи,аз сам малко по далече от билефелд но имам една приятелка в херфорд омъжена с момичензе на 1,5 години,но за жалуст в момента е в бг до края на юли,но и тя търсеше приятели и много ще се зарадва ,ако искаш пиши на лични емаила си Благодаря


 Party Simple Smileздравей!ще се радвам да установим контакт с твоята дружка от хeрфорд.ние летим на 23 за бг и 14.07 се вращаме.майла ми е:desi_sara@web.de ще се радвам да ми пише.... Simple Smile

# 6

Ехо!

Пак съм аз.Ако искаш ми пиши Е-мейла си на лични, че може да се загубим из форумите.
  newsm78Какви детски магазини има при вас? Какви храни(каши, пюрета), какво се дава след това( тук знаеш, че има детска кухня, а там май няма да има каде да готвя.   chef).
За такива разни неща се притеснявам.
По-нататък мойе и друго да се сетя да питам.
Надявам се , че не ти досаждам. Embarassed
Хайде чао, че малкият нещо мрънка.





здравей!ще се радвам да установим контакт с твоята дружка от хeрфорд.ние летим на 23 за бг и 14.07 се вращаме.майла ми е:desi_sara@web.de ще се радвам да ми пише.... Party Flutter

# 7

Ехо!

Пак съм аз.Ако искаш ми пиши Е-мейла си на лични, че може да се загубим из форумите.
  newsm78Какви детски магазини има при вас? Какви храни(каши, пюрета), какво се дава след това( тук знаеш, че има детска кухня, а там май няма да има каде да готвя.   chef).
За такива разни неща се притеснявам.
По-нататък мойе и друго да се сетя да питам.
Надявам се , че не ти досаждам. Embarassed
Хайде чао, че малкият нещо мрънка.



здрaвей! Flutter Partyмайлa ми e:desi_sara@web.de ще се радвам да ми пишеш
ние oт 23.06 до 14.07 ще сме си в бг .......до скоро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт