"Цветна бременност"

  • 2 085
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Моля ви кажете ми къде мога да прочета материали за така наречената цветна бременност.

# 1
  • Мнения: 2 489
Цветната бременност е обикновена бременност, при която има оскъдни кръвотечения, които наподобяват месечен цикъл.
При цветна бременност тестът е положителен и са налице всички симптоми при нормалната бременност.
Чак такива материали няма да намериш, защото това не е кой знае колко странно явление.

# 2
  • Мнения: 819
Цитат на: sunny_zt
Цветната бременност е обикновена бременност, при която има оскъдни кръвотечения, които наподобяват месечен цикъл.
При цветна бременност тестът е положителен и са налице всички симптоми при нормалната бременност.
Чак такива материали няма да намериш, защото това не е кой знае колко странно явление.

Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско....

# 3
  • Мнения: 948
Това са първите няколко сайта от търсенето в Google. Има и още, но са доста за да ги цитирам
http://www.merci-bg.com/dict.html
http://www.netplusdb.bg/sexedu/
http://www.teenproblem.net/index.php?mode=statii&id=645
Успех!

# 4
  • Мнения: 6 029
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

# 5
  • Мнения: 819
Мерси много.

# 6
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google

# 7
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google


ми питаш първо него и като не намериш нищо питаш тук... ние от къде мислиш че взимаме информация - от гугъл:)))
и защо да е глупава забележката?

# 8
  • София
  • Мнения: 10 302
Цитат на: Julie
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google


ми питаш първо него и като не намериш нищо питаш тук... ние от къде мислиш че взимаме информация - от гугъл:)))
и защо да е глупава забележката?


Що се заяждате с момичето... а то да си задава въпроса, по точно, ако иска материали да търси в Google, ако иска мамите да споделят техния опит да пита във форума...

# 9
  • Мнения: 6 029
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

# 10
  • Мнения: 2 489
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.

# 11
  • Мнения: 819
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна

# 12
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна


ей кви сте докачливи не е истина

# 13
  • София
  • Мнения: 10 302
Лелеее колко сте бързи, аз съм шматка, първия път се шашнах че я нападате и не обърнах внимание, че всашност иска материали.......  #Puppy dog

# 14
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sunny_zt
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.


именно. тя не пита "случвало ли ви се е"
тя пита "Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско...."

Общи условия

Активация на акаунт