3:1

  • 1 713
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета Simple Smile
Пиша за да споделя с вас една страхотна нова диетка която ми казаха днес.Диетката е следната 3дни се яде ограничено количество около 1кг един продукт:плодове, салата, таратор и т.н.През тези 3 дни е добре и да се спортува изобщо пълна програма bowuu Нo 4 ден е "почивен" ядат се 3 здравословни яденета различни с 1 изкушение(по желание ма то на кой не му се похапва вкусничко) Rolling Eyes Следват нови 3 дни с различен продукт и така.В зависимос от кг се свалят от 2-6кг за седмица Rolling Eyes Иска ли някоя мама да диетува така с мен? Mr. Green
Тази диетка е много подходяща за по-безволевите като мен с този 1 свободен ден Embarassed Но от друга страна той подържа метаболизма....
Кой е с мен?Да обменяме съвети и резултати Laughing

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз съм мераклия, но искам да ми кажеш то4но какво си избираш да ядеш и колко пъти на деня просто пове4е подробности, ако може, пък дори и за приготвянето ,ако трябва! инаце искам , 4е се одъних след кафето и станах тройна за една седмица

# 2
Яде се колкото пъти ти се хапва то в зависимост от желанието все пак 3 дни като се яде едно и също си омръзва... Rolling Eyes А за продуктите си мислех черешки около 1кг да започна.Но зависи какво обичаш Laughing А и аз като теб мноооого бързо и аз не знам как качих 15кг Shocked не е от бременност....и сега се чудя как да ги сваля че не се издържа newsm45

# 3
  • Мнения: 379
аз съм мераклия, но искам да ми кажеш то4но какво си избираш да ядеш и колко пъти на деня просто пове4е подробности, ако може, пък дори и за приготвянето ,ако трябва!
newsm10
Звучи примамливо, но трябва да има и подробности. Не може три дни да ядеш ограничени храни и накрая да се наядеш с паржоли и за десерт шоколад #Crazy. Тагава какъв ще е ефекта
$$$ - ако има подробности, кажи

# 4
Според мен звучи правдоподобно ако тези 3 дена ядеш по 700-800 гр.плодове.А този 4-ти ден се пада високо въглехидратен,за да можете да отслабвате после пак.Защото организмът свиква на лишението и започва да складира.По този начин го залъгваме,че пак ще " си ядем нормално ".Всъщност не е сложно за обяснение,просто е 23:14.Надявам се да сте ме разбрали.Иначе диетата е супер,почвам от утре.(ДАНО!)

# 5
Радвам се че дитката се хареса и аз я почвам тези дни...дано събера воля Embarassed
 до marsy: Не си ме разбрала....в почивния ден имаш право САМО на 1 изкушение а не да преядеш с торти и пържоли и да си върнеш кг... Mr. Green

wheeze мисля че ти ме разбра най-точно  Laughing А вие с какво ще направите първити 3 дни?Идеи?

# 6
  • Мнения: 164
Ще следя с интерес темичката !Момичета казвайте какво става с килцата след някой и друг ден Grinningможе и аз да се навия ,че с това от утре.....

# 7
  • Мнения: 597
И на мен ми стана интересна тази диетка,и аз се включвам,тъкмо от 1 седмица все "започвам нещо.." Значи...ядем 3 дни 1 вид нещо,например-черешки,или ягодки,нали така?На 4 ден-какво хапваме? Я дайте много точно какво то4но правим,за да не се объркаме,че по време на диета,докато се чудя какво "трябваше.."...и току виж 1 шоколад ми се мушнал в устата без да го усетя.... Embarassed

# 8
Точно така 3 дни едно и също ягоди, череши ,таратор нещо диетично  Wink А на 4 ден 3 дравословни храни примерно закуска плод, обяд салата и вечер супа +1 Изкушенийце но само 1 и в разумно количество, а не 1 торта Laughing Аз много исках от днес да почна ама.... Embarassed

# 9
  • Мнения: 524
и аз съм мераклия..

# 10
Да взема и аз да я пробвам от утре.Ще я карам на дини...или череши.На грейпфрути ще  ми е по-трудно

# 11
  • София
  • Мнения: 3 972
примерно по кило овче сирене на ден може ли?  Hug Страшна диета, нЕма що!

# 12
примерно по кило овче сирене на ден може ли?
Може,защо да не може-нали  принципа е еднообразието

# 13
  • София
  • Мнения: 3 972
примерно по кило овче сирене на ден може ли?
Може,защо да не може-нали  принципа е еднообразието

добре, ама да не взема да напълнея, а? ! кило сирене е около 3700 калории! Ама викаш нали е еднообразно!

# 14
Абе да ви кажа,зелевата супа ми звучи най-сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт