Първи етно отзиви от цветната среща на форума!!!

  • 16 949
  • 413
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
не видях пусната вече тема, май аз първа съм се прибрала, нищо че живея най - далеко
на мен лично ми беше много приятно да ви видя, макар че с малко от вас се запознах, понеже малкия не ме остави за секунда спокойна, с други се познавах от други събирания та даже ми излезе име че съм събирала на хората пари
Еми целувки мила Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 9 894
ади, ади, разправяйте, че ме е ужасно яд - една от вас ми звънна баш когато влизала в Славяни, пък аз си блеех с детето вкъщи  Close

# 2
  • София
  • Мнения: 572
Ааааааааа и аз се прибрах вече.Моята мома я сложих да спи току що и май веднага я отнесе сънчо.Тя се надивя на срещата.Почти с никого не можах да разговарям ,защото постоянно я следях и гоних.Все пак ми беше приятно.Другия път САМА  Wink .

# 3
  • Мнения: 27 524
Колко се събрахте? Айде, давайте снимки, бре  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 2 210
Е хайде да не остана и аз по-назад  Laughing
Много ми хареса, ама и аз другият път без малчо  Wink Като за първи път мноооого ми хареса, запознах се само с готини мацки Wink, ама някои от любимките ми, с които исках да се видя на живо не дойдоха (Маргаритке за теб се отнася Naughty).
Ето и малко снимки. Не съм обхванала голяма много голяма 4аст от веселбата , ама и аз трябваше да тичам след бандита  Wink

ЕТО ТОПЛИ - ТОПЛИ:
http://community.webshots.com/album/551446725IrkZdl

# 5
  • Мнения: 3 164
и ние сме вече у дома, някои са вече заспали Grinning
аз като за първи(но не последен надявам се) път съм доволна-е , не се запознах с всички с които имах желание, но макар че не съм от срамежливите, този път при вида на толкова жени, ме хвана срам Embarassed(а представете си мъж как ще се почувства Sunglasses) много се кефя , че се запознах със секси кака Сакри Heart Eyesдори се снимахме-чакам с нетърпение да видя снимките.
е на следващото "булчинско" парти се надявам да съм по-в час Wink

# 6
  • Мнения: 4 195
оо фотаджийките докато се приберат......само ние балъците дето с деца бяхме сме си вкъщи, другите як купон май ще заформят - блазя им, незнам колко бяхме - може би около 100 майки - това много или малко е, че ми беше за първи път та немога да преценя
аз пак се чувах и виждах хвърчейки след Виктор, който не спря да ми вика " каки гуш"  та цял форум да разбере че детето ми ми вика кака а не мама Embarassed Embarassedама айде..........но с много мами не се запознах.....някак си това че бяха отделни маси и то за по 3-4 човека не ми се хареса, беше ми адски неудобно да ходя по масите и да викам привет, аз съм viki1 Embarassed Embarassed Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 228
Аз като прибрала се рано-рано, да се отчета.  Mr. Green Много народ, много нещо. Май следващия път ще ни трябва стадион. Въпреки че пак не можах да се видя с кой знае колко много хора, пак беше много гот.
Физиономиите на хората, които се опитваха да влязат в градината и не бяха "от нашите", бяха доста изумени.

# 8
  • Мнения: 3 164
ами Криси, честно казано и на мен това не ми допадна че сме доста отдалечени една от друга- всеки си бише заформил лафче с групичката, а такива като нас , които за първи път бяхме се чудехме как да се запознаем с тях ooooh!, чувствам се дискриминирана Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 433
а аз не мога да отворя снимките-иска парола

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
 smile3511Защо в 9 от 10 случая, когато искам да ида някъде, някой от домочадието се разболява Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 3 164
Белинда съжалявам че малчо е болен, бързо и лесно оздравяване ви желая.не се ядосвай за цветно-етното парти, събирай сили за следващото-булчинското Grinning

# 12
  • Мнения: 5 370
Белинда съжалявам че малчо е болен, бързо и лесно оздравяване ви желая.не се ядосвай за цветно-етното парти, събирай сили за следващото-булчинското Grinning
Абе Шони, абе душо-дека беше ти ??? Що не подсвирна на "цветната" ШАРКи??? newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 2 493
На нашата маса беше... Simple Smile Ти кат не се разходи до нас така е! Wink

# 14
  • Мнения: 601
Мммм, беше чудесно. Ако бандитко не трябваше да спи можех и до караоке  Wink да го откарам  Heart Eyes! Другия път- сама Peace!

Общи условия

Активация на акаунт