Готини реплики, свързани с кърменето

  • 1 322
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 462
В Номинация за най абсурдна реплика, свързана с кърменето има някой готини реплики, които не са абсурдни. Въобще във форума се меркат тук-таме бисери. Хайде да ги посъберем и да си кажем това, което не сме публикували.

 На мен от посочената тема много ми харесаха connecting to гърдата и downloading, както и цокинг.

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 13:29 от Poli.

# 1
  • Мнения: 119
Пише се CONNECTING   Peace

# 2
  • Мнения: 462
Упс, сори  Blush .... поправих

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
VEDNUZ CHUH,KAK EDNA MAMA GOVORESHE NA BEBCHETO DOKATO GO KURMESHE:SHTE YADESH LI OSHTE,ILI DA VDIGAM MASATA?  moresmile

# 4
  • Мнения: 4 406
сестра ми, разкопчавайки сутиена: хайде , ресторантът отваря!

# 5
  • Мнения: 1 097
Като са минали повече от 1,5 часа и бебето не е яло, млякото ми потича сериозно. Тогава казвам :"Айдеее, изкипя манджата"...
Или когато са ми много напрегнати гърдите - "Ще ми гръмнат тенджерите (под налягане)"  Wink

# 6
  • Мнения: 462
SHTE YADESH LI OSHTE,ILI DA VDIGAM MASATA?  moresmile

хайде , ресторантът отваря!



Снимката е публикувана е от nuni в офф: кърмачески хумор.

# 7
  • Мнения: 462
Два вица се сетих:

Една мама предлага на бебо да яде в рейса, ама то мрънка. Тя му вика: "Хайде, папай или ще дам на този чичо отсреща!" И така 3-4 пъти. Накрая въпросният чичо не издържал и казал: "Ще ми давате ли, че вече втора спирка изпускам заради вас...?"

Една жена чула, че мъжете ставали по-потентни, ако си пийнат кърма. А нейният бил бая мързелив в това отношение. Та дала му тя да си цокне. Той посмукал, избърсал си доволно мустака и казал: "Ех, сега да имаше и една кифличка!"

Тези вицове са си ги разправяли в изпитната комисия след изпита ми за докторантура, когато са обсъждали оценката ми. А аз с напращели цици и бебе на три месеца, което ме чака вкъщи...

# 8
  • Мнения: 462
Като си подскачам в къщи, мъжът ми вика : "Щерко, щеркоооо, майката ти после ще ти дава друсано мляко!"

# 9
  • Мнения: 1 547

Една жена чула, че мъжете ставали по-потентни, ако си пийнат кърма. А нейният бил бая мързелив в това отношение. Та дала му тя да си цокне. Той посмукал, избърсал си доволно мустака и казал: "Ех, сега да имаше и една кифличка!"

И на това какво му е точно смешното?
И после ходи убеждавай хората, че кърмачките са нормални  Shocked

Без да се обиждаш, моля. Просто мисля, че пак абсолютизирате много кърменето с подобни теми. А, честно - не зная на кого му е смешно.

# 10
  • Мнения: 1 586
Първият виц го беше пускала ЕТ в дира на времето - даже на руски, звучеше съвсем автентично Simple Smile.

Моята любима реплика на съпруга ми  Heart Eyes: От толкоз кърмене си останала само кожа, кости и цици. Mr. Green
Това обаче беше в първите месеци на кърменето, сега и циците са на изчезване Simple Smile

Смърфиетка, пак ли нещо не си в настроение?  Peace

# 11
  • Мнения: 2 784
А какво значи да "абсолютизираш кърменето"?  newsm78 Не се заяждам, просто не мога да схвана израза.

# 12
  • Мнения: 4 181
VEDNUZ CHUH,KAK EDNA MAMA GOVORESHE NA BEBCHETO DOKATO GO KURMESHE:SHTE YADESH LI OSHTE,ILI DA VDIGAM MASATA?  moresmile
Mr. Green Joy
Аз на моя като се разплаче за ядене му викам "споко бе маме, сготвила съм манджата " и вдигам блузата  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 735

Една жена чула, че мъжете ставали по-потентни, ако си пийнат кърма. А нейният бил бая мързелив в това отношение. Та дала му тя да си цокне. Той посмукал, избърсал си доволно мустака и казал: "Ех, сега да имаше и една кифличка!"

И на това какво му е точно смешното?
И после ходи убеждавай хората, че кърмачките са нормални  Shocked

Без да се обиждаш, моля. Просто мисля, че пак абсолютизирате много кърменето с подобни теми. А, честно - не зная на кого му е смешно.


На мен ми е смешно! И двата вица са много яки и ми повдигнаха настроението. Peace

Колкото до долното ,не мисля ,че темата абсолютизира кърменето ,но дори и да го абсолютизираше ,пак нямаше да имам нищо против. Откровено смятам ,че трябва да има и такива моменти!!!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 735
Като почнах да кърмя(още в началото) ,бях изцепила на един френд: "Сключих договор с Млечна кухня..." ,поглаждайки си дълбокомислено напращелите цици.

Общи условия

Активация на акаунт