Похвалете някого, моля.....

  • 5 372
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 894
....продавачките недое.ани, в автобуса не ви отстъпват място, България ер не ви вози както трябва, връщат ви ванилия в магазина..... бре Боже, как успявате да оберете всички негативи?

Ако успеете да направите 5 страници и от тази тема, но с похвали към хора и институции в България, аз обещавам да не пиша в Клюкарника до другата неделя  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 7 837
Български пощи  Grinning
Досега нито един колет, пратен от тук, не е "загубил"  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 164
Български пощи  Grinning
Досега нито един колет, пратен от тук, не е "загубил"  Grinning

иии, това е щото имам приятелка , която работи там и всеки път я предупреждавам да внимава с пратките до Кейси smile3503

# 3
  • Мнения: 5 299
Сервитьорката, където се събираме всеки ден с една сюрия дечурлига - голям герой Mr. Green

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хваля всички българи ....за ината им да живеят тук, въпреки всичко......за това, че имат надежда за по- добри дни и че се променят към по- добро....бавно, но сигурно

# 5
  • Мнения: 7 837
иии, това е щото имам приятелка , която работи там и всеки път я предупреждавам да внимава с пратките до Кейси smile3503

 Grinning

Ама и аз си ги застраховам за всеки случай, профилактично  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 5 577
Бърза Помощ!

Много съм доволна от екипа, винаги.

Кръводарителните центрове също.

# 7
  • Мнения: 5 577
Сервитьорката, където се събираме всеки ден с една сюрия дечурлига - голям герой Mr. Green

Определено, като присъстваща мога да потвърдя.  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
1.Момичетата от форума, които познавам лично и вече мога да нарека приятелки.Една от тях обикаляше като луда цяла седмица 5 квартала, за да ми намери квартира/че ми я и обзаведе/, защото царица Гица не можело да се разхожда от Плевен за всеки оглед.Обичам те, Еми  bouquetДруга реши, че ще ми подарява количка и дори се канеше да ми я донесе вкъщи, било й удобно/живее на другия край на София/, а вчера като разбра, че съм болна, искаше да  ми носи разни работи, да се погрижи за мен Heart EyesОбичам те, Смърфи  bouquet
2.Хваля ВСИЧКИ момичета от форума, които заделят време и средства за болните и самотните дечица smile3501
3.Ашколсун на мъжа ми, дето в момента мие пълна мивка с чинии, докато аз си пиша по форумите Mr. Green
4.Хваля Министерство на правосъдието, задето онзи ден ми свърши за 5 минути нещо, което се канех да направя от 3 години и мислех, че ще ми отнеме дъъъълга и тромава процедура.
5.Хваля д-р Максим Йонов от Плевенската болница.Ужасно ни липсваш тук, Макс Sad

Тити, ако всички са като мене, лошо ти се пише тая седмица tooth

# 9
  • Мнения: 14 654
да похваля добрата баба мери , която живее в апартамента под нас . много е готина , усмихната и винаги готова да помогне . пожелавам на всички такава съседка - голямо съкровище

# 10
  • Мнения: 590
Агенция за защита на потребителите.Мили, отзивчиви и си вършат работата.Винаги,когато съм имала нужда от тях са реагирали много адекватно.

# 11
  • Мнения: 6 167
мъжа ми - носи ми череши и ми пуска климатика, че като си дойда да ми е приятно.

наистина ми е трудно да назовавам институции, които да похваля, ...


но Маргаритафлауърс са страхотни - доставиха на майка ми букет цветя за рожденния й ден, снимаха я, после снимката дойде и до мен за нула време..  много коректни хора.

# 12
  • Мнения: 3 164
и аз - да си похваля зъбарката, че всеки път успява да ми надене "усмирителната ризница" Crazy

д-р Кирякова, благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 983
похвала от мен заслужава митница Свиленград, не съм очаквала, че може да има митничари, които да са толкова услужливи, разбрани и да си вършят наистина коректно работата  Peace

# 14
  • Мнения: 7 107
  Nature Sunny, че се сети да изгрее.
Тити, а мога ли да пусна тема за стиите? Или някой значителен юбилей да отбележа?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт