Абе... сънувам един и същи сън

  • 2 008
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
От 4 дена сънувам едно мое бившо гадже /не е Ванката Laughing/. Не съм го виждала от 3 години въобще, а отде ми се вряза в съня сега newsm78? Мъти ми главата, говори ми нещо, дето хич не помня после. Обърнах чатовете да го намеря - нъц.
Събуждам се като от кошмар, защото топлата, мека муцуна на Гери се отърква по лицето ми и вика: "Мамо, мамо, няма ок!" и съня отива по дяволите. Вече ме е страх да заспя, защото имам фобия от него.
Как ще тълкувате това нашествие в живота ми? По законите на сънищата, какво иска този тъмен субект от кака си? Да не би по телепатия нещо да иска да ми каже? Blush

# 1
  • Мнения: 1 860
 Ню, да ти кажа нещо което се случи на мен за сънищата и ако някой друг ми го беше разказал нямаше да повярвам. Преди да забременея никога не съм намирала връзка със сънищата ми и реалноста. Проверявала съм много пъти какво означава, или и аз така съм си мислела че някой иска да ме намери, пък като го открия се оказва че не се е сещал за мен от години. Crossing Arms ooooh!
 Когато забременях, сънувах малко, но бога ми, нямам сън който да не е станал истина после. И то когато сънуваното - на яве беше най-малко вероятно да се случи. Иска ми се да си измислям, но не мога да го кажа. След като родих обаче всичко си е пак по старому и ми олекна сякаш. Hug

# 2
  • Мнения: 3 405
И аз съм така. От някои бивши няма спасение Mr. Green
Как да ти разтълкувам съня newsm78 Може би е останало нещо недоизказано между вас, нещо недовършено... Не знам, ти ще кажеш Hug ако има нещо такова, значи затова го сънуваш, за да си в равновесие.

# 3
  • Мнения: 6 155
И аз съм така. От някои бивши няма спасение Mr. Green
Как да ти разтълкувам съня newsm78 Може би е останало нещо недоизказано между вас, нещо недовършено... Не знам, ти ще кажеш Hug ако има нещо такова, значи затова го сънуваш, за да си в равновесие.

 Embarassed Ако знаеш това как го прочетох  Joy Joy Joy
недоизклатено  Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 405
Мда Thinking кой за каквото си мисли Joy

Шегувам се Peace

Ама Ню е потайна и нищо не казва...

Общи условия

Активация на акаунт