Ядосана на детските градини

  • 780
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 336
Мами, има ли някоя сред вас достатъчно ядосана на някоя детска градина или ясла в София, за да се появи в предаването ` Без упойка`по ББТ, чиито гости бяхме с Клео80 във връзка с прословутия протест миналата седмица? Момичетата искат пак да правят предаване за детските градини, но се оплакаха, че всеки пищи по този въпрос, а като е да се застане пред камера и да се каже точно и конкретно нещо - всеки се дърпа. Rolling Eyes Има ли някоя, която може да го направи и най-важното ИСКА? Момичетата в телевизията са много любезни и отзивчиви и искат лично засегната мама, а не такава, която да говори за общия случай, без нищо конкретно, защото доста такива предавани за общия случай са правили досега. Искат да помогнат и могат, но трябва да имат конкретна информация за спекулация в някоя градина или пък за лошо отношение, за прословутите спонсорства или въобще всечко, което е нередно.

Моля ви, ако има такова момиче/моичета/ да ми пишат на лични, ама работата е спешна, понеже става въпрос за предаване в сряда. Така че давайте да мислим кой може да отиде, че само пищим от градините, а накрая никой не иска да каже нищо в ефир  bouquet За ино ще кажа, че нашите бебета с Клео са още малки за градина, само сме ги записали, а и дори и да ставахме от ТВ-та казаха, че не може всяка седмица все нас да дават, трябват нови лица Flutter

Хайде, чакам да ми пишете  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 336
Момичета, никоя ли не е недоволна от детските градини?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами, мисля, че има много недоволни, но се притесняват, какво ще бъде отношението към дечицата им след това предаване в самите детски градини/ясли. Сигурно е разбираемо, макар това да се превръща в един затворен кръг - няма кой да реагира истински - нещата продължават по стария начин и всички се оплакват само във форума...

Жалко, дали пък няма начин да стане по-анонимно представянето им на тези потърпевши, да не ги дават в лице или не знам какво... Но няма да се оправят нещата, ако някой не вземе нещата в ръце!

Успех в начинанието! Бих помогнала, но дано е ми се налага!

# 3
  • Мнения: 3 336
Ами, мисля, че има много недоволни, но се притесняват, какво ще бъде отношението към дечицата им след това предаване в самите детски градини/ясли. Сигурно е разбираемо, макар това да се превръща в един затворен кръг - няма кой да реагира истински - нещата продължават по стария начин и всички се оплакват само във форума...

Жалко, дали пък няма начин да стане по-анонимно представянето им на тези потърпевши, да не ги дават в лице или не знам какво... Но няма да се оправят нещата, ако някой не вземе нещата в ръце!

Успех в начинанието! Бих помогнала, но дано е ми се налага!

Надявах се да има някоя, която да е сменила детската градина на детето си поради някаква причина и да е готова да говори за това. Ако говоря с момичетата да не се снима в лице майката и евентуално да се промени гласа ще има ли някоя желаеща?

Общи условия

Активация на акаунт