Какви клиенти, купувачи, сме?

  • 2 738
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Наистина има много теми с оплаквания. Винаги има причина. Може да ме обявите за лицемерка. Но ще ви кажа моя опит.
1. Денонощна аптека - трябват ми тампони Embarassed Държи се гадно - разпитвам я за всички видове, въпреки че много добре знам какво искам. Изнервям я, но аз запазвам спокойствие.
- дъщеря ми е с бъбречна криза. Моля, позвънете. Звъня 18 пъти. Бясна съм, но ми е по-важно да взема лекарството, дори с цената на моите нерви и унижение. Купувам каквото ми трябва, обаждам се на собственика. 
2. Фантастико - касиерките стоят 8 ч. прави. Криви са. В момента, в който им кажа " Сигурно сте много уморена", се усмихват и ме гледат влюбено. Е, аз също съм уморена.
3. Продавачки в малки магазинчета - здравей, как си, как е детето.
4. Имам точно пари за 1 нещо. Извинявай, може ли? Изчакай 1 минутка. Никога не съм имала проблеми.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мадам, афектиран ли сте от нещо?
Нищо не разбраф. Може да се включа по-натам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И аз нищо не схванах.  newsm78

# 3
  • Мнения: 9 990
Ми аз доколкото разбрах е нещо на принципа-каквото повикало-такова отговорило...Идеята е, че като влезнеш под кожата на уморената продавачка с мила реплика, а не с любезно искане за пликче/ както беше в съседната тема/, въпросната продавачка става благоразположена винаги  и друг път като те види все едно сте първи приятелки....Аз така го разбрах...и донякъде има логика... newsm78

# 4
  • Мнения: 5 622

 Аз съм възпитан клиент. Винаги поздравявам на влизане и казвам довиждане на излизане.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм среден тип, ако не съм на кеф, всички са ми криви. Има магазини къде пазаря с омерзение, но ми е скръндзава душата. Бебе депото във Варна, например, според мъжа ми ми личи винаги, там много мърморя.
Иначе, в другите случаи съм поносима, обикновено се бъзикам със себе си, а това винаги разчупва леда  Mr. Green, но ако не ми хареса нещо, пък ме зорят, съм като магаре на мост.
Баща ми е отвратителен-веднъж трябваше да си купи костюм и в поредния от магазините изтърси на продавачката, че предлагат дрехи само за дебели негри  Mr. Green Embarassed и др. подобни

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781

 Аз съм възпитан клиент. Винаги поздравявам на влизане и казвам довиждане на излизане.

И какво? Ако не ти отвърнат със същото, кел файда...

# 7
  • Мнения: 6 155

 Аз съм възпитан клиент. Винаги поздравявам на влизане и казвам довиждане на излизане.

И аз така. Ако нещо ми се зъбят им казвам "Благодаря, много сте любезна. С удоволствие ще  споделя това ви качество пред шефа ви"  Mr. Green и веднага омекват  hahaha

# 8
  • Мнения: 5 622

 Аз съм възпитан клиент. Винаги поздравявам на влизане и казвам довиждане на излизане.

И какво? Ако не ти отвърнат със същото, кел файда...

Ми аз не го правя за да ми отвръщат със същото. Правя го, защото така съм възпитана и защото смятам, че така е правилно. А какво те правят и с какво отговарят си е за тяхна сметка  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781

 Аз съм възпитан клиент. Винаги поздравявам на влизане и казвам довиждане на излизане.

И аз така. Ако нещо ми се зъбят им казвам "Благодаря, много сте любезна. С удоволствие ще  споделя това ви качество пред шефа ви"  Mr. Green и веднага омекват  hahaha

Еееее, наистина ли така им казваш?  Laughing

# 10
  • Мнения: 6 155

 Аз съм възпитан клиент. Винаги поздравявам на влизане и казвам довиждане на излизане.

И аз така. Ако нещо ми се зъбят им казвам "Благодаря, много сте любезна. С удоволствие ще  споделя това ви качество пред шефа ви"  Mr. Green и веднага омекват  hahaha

Еееее, наистина ли така им казваш?  Laughing

Да, първо ме гледат тъпо няколко секунди и после включват за какво им говоря  Laughing

# 11
  • Мнения: 7 474
Аз съм много спокойна и трудно ме вадят от релси. Държа се въэпитано и уча така и детето ! Peace


"Благодаря, много сте любезна. С удоволствие ще  споделя това ви качество пред шефа ви"   и веднага омекват  

 Mr. GreenТова ще го пробвам! Peace Peace


# 12
  • Мнения: 5 622



"Благодаря, много сте любезна. С удоволствие ще  споделя това ви качество пред шефа ви"   и веднага омекват  

 Mr. GreenТова ще го пробвам! Peace Peace




И аз  Twisted Evil

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
прекалено съм любезна и си се бъзикам със себе си, така знам, 4е ще ме погледнат най-малкото или заслушат за какво става въпрос! не съм имала напоследък порблеми, а тука както съм любезна мога и ги настъпя , особено, ако мислят да ме прескундят с цените, ама не минава ве4е, крастави4ар съм! Peace

# 14
  • Мнения: 7 914
Аз пък що се попадам на таикава дето като им кажа нещо започващо с "добър" и 'благодаря и "довиждане, приятен ден" с  newsm47 и ме гледат еи така: #Crazy , после така Thinking .. и през зъби ми смотолявят нещо...
 не че съм се отказала де ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт