Ще се осмели ли някой родител

  • 829
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Съвсем умишлено пускам тази тема и тук  с препратка към Нашите деца
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107842.0
Моля модераторите да ме извинят , нужно е само да я прочетат повече хора , защото до утре трябва да се разбере има ли някой недоволен , но и достатъчно смел

# 1
  • Мнения: 6 417
Достатъчно скандално ли е това, че в частна детска градина Малчо, където оставих дъщеря ми за 2 часа учителката нарече детето ми ненормално? Оставих я пробно и добрпе, че бях на близо. След 10 мин. ми звънна и явно беше объркала моя тел. с този на учителката, която я прие-имаме еднакви имена. Останах потресена когато чух:"Това дете изобщо не е наред. Да идва майка му да си го взима!" и т.н. Хукнах веднага...направо летях и се чудех какво ли толкова се е случило за да твърди някаква си там, сбъркалапрофесията си, че детето ми не било наред. Дъщеря ми просто седеше на едно столче и плачеше. Направила си със строителя замък и друго хлапе й го съборило. И учителката толкова няма подход да я успокои, ами ми звъни, че детето ми не било наред, защото плачело. Обяснението й беше, че никое друго дете не плачело. Еми взех си го и си тръгнах. И в случай, че някоя от учителките в тази частна детска градина, която всъщност се състои от 2 стаи чете, държа да уточня, че детето ми си е съвсем наред. Явно някой друг не е.

# 2
  • Мнения: 2 534
Много ми се ще да дадем пример с общинска , а не с частна градина
Но Мишленце ще вземе предвид и твоята история

Общи условия

Активация на акаунт