Нова съм!

  • 1 394
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
И така ... простете ако ви занимавам с нещо, което го има във форума но в момента нямам възможност да го изчета целия. Обещавам при първа възможност да го направя, защото тук откривм доста интересни теми, които ме вълнуват и отговарят на мнгоо мои въпроси. Страхотни сте всички, доколкото успях да ви определя за малкото време което успях да отделя на форума...
Та на въпроса. Искам да имам бебе и с моя приятел не се пазим от почти половин година. Преди известно време бях на лекар за профилактичен преглед и попитах дали при мен нещата са нормални за забременяване и лекарката отговори положително. Оттогава са и опитите. Всеки месец "гостенката" идва и нищо... По принцип съм с нередовна менструация и можете да си представите как се андявам всеки месец като ми закъснява. Преди месец бех решила да отслабвам и пих Л-карнитин и спазвах нисковъглехидратна диета. Почти 20 дни го правих това ... Докато не установих че са минали вече близо 10 дни откакто трябваше да ми дойде. Първата ми разбота беше да сра хапчетата и да си направя тест, който се оказа отрицателен... Продължава да не ми исва но усещам болка ниско долу, придърпване и болки в кръста... Започнах да спя по много ... Не знам дали да дължа състоянието си на преумора и дали това са последици от диетата. в една статия прочетох че признаците на бременност в началото са сходни на тези преди цикъл. На лекар още не съм отишла но се чудя какво да правя. Мисля към края на тази седмица да направя още един тест и чак тогава да отида на лекар. Моля ви посъветвайте ме нещо. Тук забелявам, че на всеки се обръща внимание. Благодаря ви предварителмо. Ще съм благодарна на всяко мение ...

# 1
  • Мнения: 3 154
Ти сама си си отговорила какво да направиш Wink след няколко дни тест и на лекар след това.
Успех ти желая!

П.П. И добре дошла!

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравей wish!  Hug
Добре дошла във форума, искрено се надявам твоите мечти да се сбъднат и скоро да се зарадваш на  EFP двете чертички!
Според моя скромен опит, бих те посъветвала да отидеш на лекар, като предварително си изпила 1 литър вода, за да те прегледа и ДАНО да потвърди новината! При мен, когато забременях нямаше никакви признаци - менструалната непоносима болка ниско долу, гърдите ме боляха, но както казваш ти необичайното бе, че постоянно ми се спеше! Вечерно време след работа бързах да се добера до легълцето и веднага се унасях в света на сънищата .... изчаквах и аз като теб, защото не можех да повярвам, че вътре има някой, но все пак любопитството надделя и   costumed050 потвърди събитието!
Сега тръпна в очакване!
Казваш, че първият ти тест е бил отрицателен, но това не ти пречи да вземеш втори и да посетиш лекар! Щом сте планирали бебчо и го чакате с любов, сигурно вече е на път!
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с новинки  smile3525

# 3
  • Мнения: 357
За съжаление нищо не мога да те посъветвам...ти си знаеш - тест, доктор-там е истината!
Стискам палци да е това, което искаш Peace

# 4
  • Мнения: 9 990
Хайде...и чакаме новини, дано да са добри Hug

# 5
  • Мнения: 5 313
След няколко дена си направи нов тест и дано да е  EFP

# 6
  • Мнения: 1 169
ами и аз съм почти същото положение закаснява ми вече 13 дена правих си 3 теста отрицателни бяха ходих на лекар и ми казаха да изчакам още 10-тина дена и ако не ми доиде да отида на преглед и на мен постоянно ми се спи и ми е вие свят нямам апетит гади ми се и други нища . стискам палци симптомите ти да са защото си бременна а не от нещо друго и добре дошла  Hug Hug

# 7
  • Мнения: 1 701
ами и аз съм почти същото положение закаснява ми вече 13 дена правих си 3 теста отрицателни бяха ходих на лекар и ми казаха да изчакам още 10-тина дена и ако не ми доиде да отида на преглед и на мен постоянно ми се спи и ми е вие свят нямам апетит гади ми се и други нища . стискам палци симптомите ти да са защото си бременна а не от нещо друго и добре дошла  Hug Hug
Аз пък си мислех, че само аз съм така. Едва от днес съм се заровила във форумите и сега имам време вече и да почета. Никога не съм се интересувала от бебета и деца. Никога не съм знаела какво да ги правя, когато приятелките ми майки са ми показвали и са се хвалели с децата си. Знаех, че ще го почувствам когато съм готова да си родя мое бебе и така и стана.Просто в един момчент ужасно ми се прииска да имам мое бебе.  И така ... както разказах по-рано (извинявам се за правописа в предния ми пост, но ужасно бързах) чак сега започнах да чета по темата и да се интересувам какво се случва с другите момичета. Не знаех например, че когато теста е отицателен това не винаги е 100% показателно, че няма бременност. В една тема по-горе прочетох, че момиче с 3 отрицателни теста сега има момченце. Simple Smile Дано да имаме с какво да се похвалим в скоро време, gladness! Стискам палци и за двете ни!  Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 1 169
wish- благодаря и аз стискам палци надявам се закаснението на М-ни да е за най-хубавото нещто на света бебчетата .
стискам палци за всички които искат да почувстват радоста и да усетят в прегръдките си един малък живот   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 932
wish, gladness, аз ще стискам палци и за двете ви  Peace.
И аз съм  новичка тук. Моята лелка ми отне надеждите и за тоя месец защото вчера ме нагости Confused
Желая ви успех  Hug Hug

# 10
А за мен ще постискаш ли ? Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 701
Аз съм малко разочарована ... Не малко, а много даже. Още не ми е дошло и днес си взех тест. Отрицателен е! Sad Не знам дали да отида на лекар или просто да си почакам да ми дойде ... Иначе си взех фолиева киселина както ме посъветвахте и мисля да продължавам да я пия. По-нататък може и да се получи нещо. Не знам. Тъпо ми е малко сега. Сякаш се надявах. Не знам защо така ми закъснявам. Може би защото миналия месец бях на диета... Иначе точно на овулацията според календарчето ми правихме бебе ... 8 дни след това 2 ръждиви петна на бельото ... Sad
Ох толкова съм разочарована! Sad
Ама няма да спра да се надявам де ...

# 12
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
wish, спокойно - и мен теста ми отчете категорично едва на 9 ден от закъснението ...

# 13
  • Мнения: 4 806
wish, много е рано за разочарования
по две причини
едната е основен принцип на форума "Няма лелка, има надежда"
втората е - пази се от разочарование, защото не винаги нещата се случват, както ни се иска

в допълнение - не си направила теста със сутрешна урина, нали? А би трябвало... За по-сигурно, все пак така пише и на тестовете - тогава нивото на хормона е по - високо.

Стискам палци всичко да е наред и да ги видиш двете чертички Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 701
Еми не със сутришна, а със следобедна на 2 кафета и близо литър вода, но на Sure Check пише, че отчита п всяко време на деня ... До сега мислих - няма да отида още на лекар... и без това моята докторка няма свободни часове до края на седмицата, а и не искам да ме гледа друг. Докато си взема час за преглед или докато не ми дойде ще ви похленча малко тук. Дано не стана досадна, защото всички сте ми толкова мили ... Още малко и ще ви заобичам!  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт