Боли ме кожата-нормално ли е?

  • 3 819
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами!Имам питанка и ако някой е имал подобен проблем нека да ми каже дали е нормално.Бременна съм в 33г.с. и от известно време насам много ме боли кожата на корема-най-вече около пъпа.Имам чувството че ще се скъса.За сега нямам стрии и се мажа редовно с най-различни кремчета,но нямам представа дали кожата ме боли от разпъването или може и да е нещо друго!Ще съм ви благодарна ако споделите вашия опит!Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 801
ми не знам дали при теб е от разпъването,но при мен определено беше от това, но не около пъпа,а от двете страни......най-вероятно бебока ти го причинява....

# 2
  • София
  • Мнения: 2 876
И мен ме болеше, много става чувствителна. А и зверски ме сърбеше, чувствах се крастава Mr. Green

Много се мазах с мас Sick, но пък стрии нямам Peace

# 3
  • Мнения: 867
Мисля че е от разпъването. Мажи упорито да не ти станат стрии и пий вода. Макар че си е до кожа и всеки го казва. Ако ти е по-нееластична ще се нацепиш квото и да правиш.
Другото което е , трябва редовно - всеки ден.

Ако пък много боли консултирай се с лекаря си или където ходиш на консултация - може пък и пъпна херния да е.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Мен също ме болеше кожата. Стана по-чувствителна.

# 5
  • Мнения: 197
И мен ме наболява точно около пъпа,но е съвсем леко.По скоро е като прекалено опъване.
Според мен е нормално.

# 6
  • Мнения: 941
ми не знам дали при теб е от разпъването,но при мен определено беше от това, но не около пъпа,а от двете страни......най-вероятно бебока ти го причинява....
и при мен беше така но мисля че бебка тежеше и от това се получаваше
няма стрии поне не по корема

# 7
  • Мнения: 51
Благодаря за отговорите!Може би наистина е от тежестта на бебето.Ако стане по-сериозно ще отида на лекар.Благодаря ви още веднъж.

# 8
  • Мнения: 1 934
Мен също ме болеше кожата. Стана по-чувствителна.
Peace

# 9
  • Мнения: 2 039
Ух,аз също съм в 33-та,но мен така ме наболяваше около пъпа миналата и поминалата седмица.Сега не усещам тази болка.100% е от разтягането Peace,не се тревожи  bouquet!И аз за сега нямам стрии по корема,дано минем между капките Laughing!

# 10
  • Мнения: 3 760
Кожата ми беше станала свръх чувствителна. Сърбеше, болеше... И не само на корема...

# 11
  • Мнения: 566
и аз съм така - опъната кожа и сърбеж все едно съм изгоряла от слънцето. уж се мажа с кремчета, но незнам какъв ще е ефекта. а колко целулит ми се образува - огромно количество и навсякъде ама него ще го мисля след раждането

# 12
  • Мнения: 4 621
Нормално е, не се тревожи. Към края на бремеността мен също ме болеше и сърбеше кожата. Мажи се с кремчета, друго не можеш да направиш.  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 164
И мен ме болеше. Предполагам, че става болезнено чувствителна от разтягането. Мажи се повече! Освен мазилата против стрии слагай и хидратиращи кремове.

# 14
  • Мнения: 59
Да.И при мен имаше такова явление.

Общи условия

Активация на акаунт