Операция на херния

  • 526
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 450
Здравейте.
Предстои ни операция на херния.Бихте ли ми казали как я понася детето,въобще всичко каквото се сетите.За херниятя на пъпчето са ми казвали,че е лека операция,но  за другата -не съм чувала нищо.
Благодаря ви.

# 1
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
На сина ми операцията от ингвинална херния беше като навърши 6 месеца. Голям рев беше като му взимаха кръв за изследвания.Поне 8 часа преди операцията не трябва да му се дава нищо - вода, сок, чай, храна. Много е жално да го гледаш, ама няма начин.После като ни приеха в болница, се занимавахме с играчки, докато му дадат упойката. Донесоха ми го след два часа буден, смешкаше се на стажанта, който ми го донесе. Първите три часа беше малко сънен и не му даваха нищо за пиене, след това по малко чай  без захар (даваха ми го сестрите) и чак вечерта ми разрешиха да му дам мляко. Не беше нервен, леко понесе операцията, но не можеше да се наспи в болницата. Вземете си играчки и биберон и се гушкайте много. Аз се страхувах да го взема или да му сменя памперса, но сестрите ми казаха, че няма проблем и не го боли. На другата сутрин ни изписаха и Даме беше супер весел, че излизаме навън. Само памперса беше по- широко залепен. Бяха ни казали да не сменяме превръзката, но като я напика, няма начин, нали рана трябва да е суха. Няколко дни не го къпахме, само го забърсвахме с мокра кърпа. За 2-3 седмици беше пушка.Даже почти не се познаваше белега.

# 2
  • Мнения: 450
Ооо,чудесно.
Много благодаря,ще се запасим с играчки Grinning
вече съм по-спокойна:))

# 3
  • Мнения: 1 455
Прочети тази тема - има доста информация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94598.0

поздрави  Grinning

# 4
  • Мнения: 450
nepremenno,blagodaria:))))

Общи условия

Активация на акаунт