Кърмене през лятото? Как?

  • 378
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Здравейте, моя син вчера стана на 3 месеца  bowuu това добре, но коликите така и не му минават  Confused дори и преди малко пищя много на гърдата и накрая както плачеше заспа от изтощение, направо цялата му глава и вратле бяха потни от болка, напъване и плачене  Cry Та... Винаги досега спазвах правилото за 3-те часа - давам дори понякога след 4 часа другата гърда. В тези жеги Бобо почна да си иска на час и половина-два вече почти през цялото време (преди беше само след 5-6 часа и вечер), разбираемо, ожаднява детето. Вода, сокове, чай и подобни не давам, за да не е жаден давам гърдата, обаче така не получава ли задното мляко, т.е. нали навсякъде пише, че предното мляко им утолява жаждата, но пък ако давам на 2 часа различни гърди дали няма да му се засилят коликите?  newsm78 Какво бихте ме посъветвали?
Благодаря предварително  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 941
мисля че коликите няма да му се засилят,
ако е минало по малко от час и половина от предното кърмене давай старата гърда(тоест тази от която си кърмила предния път) ако интервала е по голям давай другата гърда, дано ме разбереш че малко сложно го написах
успех
коликите малко по малко ще си отшумят вече почти си минала през този етап на бебчо

# 2
  • Мнения: 2 220
Мисля, че може да си утоли жаждата и от задното мляко.  Peace Не се притеснявай, щом и глад и жажда минават от кърмата.

Общи условия

Активация на акаунт