Козметичка Видин

  • 3 774
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 147
Имам проблем...много сериозен....около 3 месеца ще пребивавам във Видин и то точно лятото...няма как да не ми се наложи да отида на козметик. И в тази връзка ако има запознати бих замолила да споделите опит къде е проверено или по-важното къде да НЕ стъпвам....

# 1
  • София
  • Мнения: 211
зна4и аз съм от видин и всеки път като си ходя там ходя при една козмети4ка - намира се в дома на красотата(който и да питаш ще ти каже къде се намира дома на красотата) и се качваш на втория етаж то са само козметици там и фризъори та паржата козмети4ка се казва Христина - при нея иди аз съм най- доволна от нея а другата дето е на същия етаж съм ходила при нея и тя ми обезобрази лицето:(та иди при тази Христина то май самия салон се казжа Христи или нещо такова беше:)успех

# 2
  • Мнения: 2 266
Zdravei!Az sa6to sam ot Vidin i hody pri Neli.Mnogo sam dovolna ot ney.Kato zastane6 sre6to postata parvata uli4ka vdysno.Uli4kata se namira mejdu dve sgragi.Sled tova vednaga vlyvo parviyt vhod na vtoriy etaj.Na vratata pi6e.Uspeh. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 147
зна4и аз съм от видин и всеки път като си ходя там ходя при една козмети4ка - намира се в дома на красотата(който и да питаш ще ти каже къде се намира дома на красотата) и се качваш на втория етаж то са само козметици там и фризъори та паржата козмети4ка се казва Христина - при нея иди аз съм най- доволна от нея а другата дето е на същия етаж съм ходила при нея и тя ми обезобрази лицето:(та иди при тази Христина то май самия салон се казжа Христи или нещо такова беше:)успех
Голямо благодаря...занм го Дома на красотата, и моите корени са видински, но нямах идея дали въобще съществува още. И най-вероятно ще стане като тук - при една мацка за почистване, при друга за вежди и кола...много съм капризна аз...

# 4
  • Мнения: 2 910
Хе-хе и аз да се включа с трето различно мнение Mr. Green Аз от 2г. ходя при Бени и съм много доволна, само където трябва да си запазвам час поне 1 седмица по- рано. Тя дели едно помещение с маникьористка и се намира в уличката на бившето Златно пиле, сегашно Химическо чистене.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 147
Хе-хе и аз да се включа с трето различно мнение Mr. Green Аз от 2г. ходя при Бени и съм много доволна, само където трябва да си запазвам час поне 1 седмица по- рано. Тя дели едно помещение с маникьористка и се намира в уличката на бившето Златно пиле, сегашно Химическо чистене.
Това изобщо нямам идея къде е и какво е

Общи условия

Активация на акаунт