Добър съдов хирург?

  • 67 130
  • 7
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 88
Здравейте,
препоръчайте ми съдов хирург, искам компетентно мнение и необходимите изследвания. Винаги съм си мислела, че съм предразположена към разширени вени, но от няколко дни краката направо ме болят. За София става въпрос. Доктори, координати, частни кабинети, каквото знете, моля напишете го. Благодаря ви.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ще ти препоръчам д-р Андреев (водила съм баща ми при него, но по друг повод, само на преглед).
Преглежда в сградата на "Лечител", прегледа преди 3г. струваше 30лв.
гр. СОФИЯ
ул. Искър № 40
тел. 983 55 74

www.bavs-bg.org

Доц. Андреев е началник клиника Съдова хирургия и катедра Специална хирургия в МБАЛ - ЕАД - Ст.Загора, член на Европейското Дружество по Съдова хирургия, и председател на Съсловното Сдружение на Съдовите Хирурзи в България.

# 2
  • Мнения: 5 228
Доц. Гиров от Военна болница. Тел. 9226000.
http://www.vma.bg/specbg.php?sp=16

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 22:46 от Фукла

# 3
  • Мнения: 660
Бих ти препоръчала Марио Станкев от Националния център по ССЗ (бившата 3 градска). Не знам точни координати, но там като идеш в Съдовата хирургия и ги питаш, ще те ориентират. Малко е комерсиален, (като всички), но аз лично, ако недай си Боже някога стигна до стрипиране на вена, бих се оставила само в неговите ръце.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
До колкто разбрах в 3-та градска, били най-добрите съдови хирурзи.
Добри отзиви за д-р Б.......... (забравих му името, но фамилията му започва с Б...)

# 5
Д-р Тонев - съдов хирург в "Света Екатерина". Отделението се намира в Трета градска б-ца, а всеки вторник от 17-18 ч. има прием в ДКЦ "Николанна",  който е в XVII поликлиника ( до театър "София")

# 6
  • Мнения: 122
Майка ми е много доволна от др Тонев.

# 7
  • Мнения: 1 101
Чувала съм, че най-добрите съдови хирурзи са в III Градска болница в София  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт