Искам да ви мотивирам - Преди и След

  • 6 027
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Здравейте,
Отдавна искам да пусна тази тема и то не за да се похваля, а наистина за да ви мотивирам и то тези от вас, които се борят не с онези 4 кг, а наистина с наднормено тегло, моите бяха 26 кг и макар да не съм стигнала крайната си цел вече не съм дебела. Често ми се струва нереално колко дебела съм била и като си видя снимките сякаш не съм аз. Надявам се това да ми е за урок така да се каже и да не причинявам това на тялото и душата си. Сега си мисля, че бремеността ми не може да ми е оправдание за това и се надявам, като решим за второто (живот и здраве ) да съм по-умна.

За мен най-трудно беше когато след ограничения не постигах нищо, но важното беше, че след кратко отчаяние продължавах с нов метод, нова диета комбинация и така доката не намерих това, което да действа.

Знам, че искате да знаете как съм постигнала това - ще ви кажа бавно. За това на кратко ще ви кажа. Първите 5 кг ги свалих без да правя нищо докато кърмех и все пак лятото не ми се ядеше много - това беше лято 2004 г. След това в началото на 2005г започнах НВД и ходех 3 пъти на фитнес и спазвах лунните дни и  за почти 2 месеца свалих още 5 кг, падайки под 80 кг. (79 кг) След това направих грешка и реших да постя за Великден и не отслабнах нито грам, но задържах кг. Лятото продължих с фитнеса, но не толкова редовно и ограничавах сладкото и въглехидрати, но ми беше много трудно на почивка да се ограничавам и като резултат варирах между 76-79 кг.
И така в началото на тази година започнах процедури и диета, под контрола на диетоложка.
 Ето тук съм … 0;ла.

Също така прилагам режима на Майкъл Търмънд и съм много доволна и от началото на май ходя 2-3 пъти седмично на фитнес. Резултати има важното е да не се предаваш и винаги да си постявяш нови цели. Сега желанието ми е да оформя тялото си - така че продължавам....

А ето и снимките - Преди 2 години  и  сега.

Разбира се не съм с размери на манекенка нито слаба, но аз никога не съм била - такава ми е стуктурата пък и не ми е това целата.

Искренно се надявам да съм ви била полезна с моята история, ако мога така да я нарека.

Вярвайте в себе си и не се отказвайте когато срещнете спънка...........

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 12:12 от Eva

# 1
eva, снимката "сега" не се отваря. поне при мен. много ми е любопитно и се надявам да успея да я отворя.

# 2
  • Мнения: 2 332
eva, снимката "сега" не се отваря. поне при мен. много ми е любопитно и се надявам да успея да я отворя.
Не само на теб Simple Smile. Излиза Yahoo advanced search.

# 3
а, успях, има грешка в линка, просто вместо "http:" има два пъти "http:\\ttp:\\". браво на теб! много добри резултати. и кожата ти изглежда страхотно, мисля че това е начинът да се отслабва

# 4
  • Мнения: 597
И на мене не ми се отваря.... Rolling Eyes

# 5
  • In transit
  • Мнения: 11 778
eva, снимката "сега" не се отваря. поне при мен. много ми е любопитно и се надявам да успея да я отворя.

http://www.bgphoto.net/photos/10930/o632863106905937500.jpg добавила е няколко символа допълнително, това е снимката.

Ева страхотен успех! Поздравления, свалям ти шапка!  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 381
оправих я.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 332

eva, разликата е огромна! Браво на теб за постоянството!

# 9
  • Мнения: 2 242
хе такива теми наистина могат да мотивират - благодаря   bouquet и БРАВО  Hug

# 10
  • Мнения: 597
Браво,страхотна промяна,и много си се прибрала,а това са си били много килца отгоре,успех ти желая и до крайната ти цел! Трябва много да се гордееш!!!

# 11
  • Мнения: 696
Браво, изглеждаш много добре сега!

# 12
  • на село
  • Мнения: 3 901
Въпреки всичко снимката "сега" пак немога да я отворя.

# 13
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
БРАВО!

# 14
  • Мнения: 1 381
Въпреки всичко снимката "сега" пак немога да я отворя.
ами не знам защо неможеш. Оправих я и се отваря.

Сега виждаш ли меееееееее.............

Общи условия

Активация на акаунт