ПЕРМАНЕНТЕН ГРИМ НА ВЕЖДИ

  • 635
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
От много време съм се навила да си променя формата на веждите. Абе не че моите не ги харесвам чак толкова ама искам други Confused Та питането ми е имали някой идея какво всъщност представлява самата процудура, т.е изскубват ти твоите си вежди и ти рисуват другите ли? Как точно ще си избера вида,  аз съм си харесала нещо ама то не ми отива, има ли възможност за корекции още при самото рисуване Thinking
До колко естествено стоят, да не съм после като ония бабета с нарисуваните вежди? Mr. Green Знам, че е на принципа на татуировката, ама ако някой си е правил или има познати, които са си правили ще съм много благодарна да сподели!

# 1
  • Мнения: 8 917
Побут Mr. Green Че и на мен ми интересно. Хайде, момичета, споделете Hug

# 2
  • Мнения: 4 733
Ходих да питам в един салон,където правят перманентен грим скоро...формата я определяте предварително-рисуват ти с молив различни видове върху твоите вежди и когато одобриш някоя се спирате на нея,после върху самото нарисувано ти го правят перманентния и е на принципа на татуирането. Виж за изскубването не се сетих да питам ( моите са доста тънички и не сметнах за необходимо ), но се предполага,че ако си имаш плътни вежди ефекта на перманентния ще е само да подчертае формата им. Иначе аз съм на мнение, че този грим е за жени със светли, не дотам добре оформени или рехави вежди...и онези на Виолетка от Брадърите и те са рисувани-мен ми харесват, но това е само рисувано,грам косъм няма тя отгоре. Аз лично така и не се навих,прекалено често смеям цвета на косата и се обезмисляше да си изпиша черни вежди , а след седмица да съм руса та така....

Общи условия

Активация на акаунт