Анти-цеулитните лепенки на Рок?

  • 693
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Вчера си ги купих!Аптекарката ги похвали много,имало и добри отзиви от клиенти за тях. ThinkingНякой дали ги е ползвал и ефект имаше ли Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 243
 #Crazy

Леле,и такова чудо ли измислиха вече!....Не ми се вярва да има голям ефект,но все пак ще ми е интересно да разбера! А колко струват тези лепенки и на колко време се прилагат?  newsm78

# 2
  • Мнения: 10 983
Аптекарката ги похвали много
hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 817
Нормално е да ги похвали това ми е ясно.Всеки търговец си хвали стоката.Е аз не разчитам само на тях -спортувам ,ходя на масажи и други антицелулитни процедури.........така ,че ефект все някакъв ще имам.
Истината е ,че ме мързи да се мажа в къщи и това е един вид подмазване пред мойта гузна съвест BlushПък и ако наистина са ефективни newsm78Четох дискусия в един американски сайт за тях жените бяха супер доволни.Аз не съм защото разбрах ,че цената им там е почти наполовина от тази тук/нормално е -аз пък и какво очаквах Thinking/Тук си ги купих 14 лепенки /стигат за седмица/за 50лв. А там са 17долара #Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 35 817
Нормално е да ги похвали това ми е ясно.Всеки търговец си хвали стоката.Е аз не разчитам само на тях -спортувам ,ходя на масажи и други антицелулитни процедури.........така ,че ефект все някакъв ще имам.
Истината е ,че ме мързи да се мажа в къщи и това е един вид подмазване пред мойта гузна съвест BlushПък и ако наистина са ефективни newsm78Четох дискусия в един американски сайт за тях жените бяха супер доволни.Аз не съм защото разбрах ,че цената им там е почти наполовина от тази тук/нормално е -аз пък и какво очаквах Thinking/Тук си ги купих 14 лепенки /стигат за седмица/за 50лв. А там са 17долара #Crazy
Да споделиш после дали има  ефект. Wink
Дано да стане, успех!

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз вчера видях някакви други антицелулитни пластири в апреката. Към 18 лв. струваха, но не знам колко броя са в пакета.

Общи условия

Активация на акаунт