Здравейте, имам въпрос...(избор на болница)

  • 2 559
  • 55
  •   1
Отговори
Здравейте! Казвам се Елица и съм бременна в 8-мия месец. Скоро ще разждам, а въобще нямам представа къде ще е най-добре за мен да отида. Затова исках да ви попитам, в коя болница мислите, че ще мине безпроблемно раждането ми? Чух истории за ”Шейново” и за ”Майчин дом”, които не ми харесаха много, а и всъщност хич не разбирам от тези работи, така че наистина имам нужда от съвет! Ще се радвам на помощта ви!

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 17:02 от Reza

# 1
  • Мнения: 3 116
Препоръчвам 1АГ "Света София". Болницата е "приятел на бебето". Бебетата стоят при майките. Стимулират кърменето  Hug

Леко бременеене и раждане Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 148
Здравей, Елица!
Аз раждах в "Св. София". Ако ми се случи отново пак бих отишла там.
Леко раждане  smile3525

# 3
  • Мнения: 3 447
Аз също съм доволна от Св. София Peace
Леко раждане  bouquet

# 4
  • Мнения: 115
"Света София" newsm10, аз раждах там и съм много доволна. За второто не бих се замислила пак там. Леко раждане   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 621
Препоръчвам 1АГ "Света София". Болницата е "приятел на бебето". Бебетата стоят при майките. Стимулират кърменето  Hug

Леко бременеене и раждане Simple Smile
Peace

# 6
  • Мнения: 1 272
Така както гледам, попаднала си на мами, раждали в Св. София. И аз раждах там, доволна съм, но не мисля че в МД или Шейново е по-лошо. По-добре реши сама за себе си, защото скоро ще се включат и раждалите в другите болници и съвсем ще се объркаш.
А защо не обсъдиш това с наблюдаващия те гинеколог, може би ще може да ти помогне.
Успех и леко раждане!

# 7
  • Мнения: 82
''света софия''  Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
Ако трябваше да раждам в София със сигурност щях да съм в "Св.София" Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз родих в МД,много съм доволна,но без уговорка не бих ти препоръчала да ходиш там Peace Нагледах се на измъчени момичета,на които никой не обръщаше внимание Sad

# 10
  • Мнения: 8 505
Родих в Шейново.Следващият път-пак там Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 43 900
Препоръчвам 1АГ "Света София". Болницата е "приятел на бебето". Бебетата стоят при майките. Стимулират кърменето  Hug

Леко бременеене и раждане Simple Smile


И аз съм с 2 ръце за св. софия, освен горните причини, докторите с мн добри специалисти и мн мили и внимателни хора - лоша дума не съм чула

само сестрите при бебетата малко им куца на моменти общуването....иначе от всичко там съм мн доволна, а раждах без огжоворки и плащания Wink

# 12
  • Мнения: 992
аз също родих в света софия и ако ми се наложи пак там ще отида, много съм доволна и от лекари и от акушерки, а и за бебетата добре се грижеха

# 13
  • Мнения: 4 915
Избрах "Майчин Дом" заради най-доброто неонатоложко отделение.

Ако имаш възможност и желание, избери си лекар.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Първият път раждах в МД - не ти го препоръчвам.
Сега съм се насочила към Шейново..

Общи условия

Активация на акаунт