мами не ви ли се купонясва?

  • 2 231
  • 53
  •   1
Отговори
Аз сега съм бременна и съм на 21 години, но много ми се ходи на дискотека или на купонче ама не могаа!И си мисля дали и след като родя пак няма да мога.Вие как се чувствате?

# 1
  • Мнения: 3 521
ами аz съм на 27 (почти) и докато бременеех не се спирахме newsm68 newsm44 newsm68...сега като родих ограничихме нощните иzлиzания и киното, но пак си се моткаме по открити бирарии и кафенета...не раzбирам zащо не можеш? smile3521 pacifier

# 2
  • Мнения: 4 621
Защо да не можеш?
Аз ходих по заведения седмица преди да родя, а след ражданетнето не сме излизали  само първите 2 месеца. Въпроса е да се чувстваш добре и да има кой да гледа бебето.
Лека бременост Hug

# 3
Ами точно, че незнам кой ще го гледа,мойта мама живее в София , а аз съм от Варна. Rolling Eyes А сега ме е страх да отида на дискотека , да не ме бутне някой, а и не ми се танцува с този корем   Laughing Надявам се като родя да не се забия само вкъщи и едно и също.Е в началото няма как, знам, че ще е така, но дано да е за кратко  Hug

# 4
  • Мнения: 3 521
Ами точно, че незнам кой ще го гледа,мойта мама живее в София , а аз съм от Варна.

моята е  на 1600 км Embarassed...важното е мъжът ти да те подкрепя...zа Диското _ ако си денсиш около масата какъв е проблема, там навалица няма....яяяяяяя се стегни и си ходи спокойно Sunglasses.

# 5
  • Мнения: 3 089
сега ти е времето да походиш. после силици няма да имаш. и желание. особено ако няма кой да помага освен таткото. ние сме двамата, детето е много бясно и направо ни стопява лагерите. не ни остава време и силички за нищо извън детео и леки, ранно-вечерни семейни срещи по кръчми.

# 6
  • Мнения: 5 299
Ами ако няма кой да ти гледа детето, не виждам как ще ходиш.

# 7
  • Мнения: 4 406
Ами ако няма кой да ти гледа детето, не виждам как ще ходиш.
за съжаление това е реалността

# 8
  • Мнения: 9 990
Кой както си го направи.Ако бремеността ти позволява-ходи си, ако бебето после ти позволява-ходи си, направи си го така,че да ти е добре...почти нищо не се променя с появата на бебчето-само някои ограничения за типа заведение например... Hug

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Излизай сега щом токова много ти се ходи и се чувстваш добре. Аз излизах до последно. А за диското не се тревожи, те като те видят сами ще ти правят място, но ти за всеки случай гледай да има повече приятели около теб, за да ти е по-лесно.
Честно да ти кажа не виждам къде ще ходиш като се роди бебо, особено като няма кой да го гледа?! А дори и да има повечето пъти ще си толкова капнала, че даже няма и да си помислиш за излизане. Така, че наваксвай докато му е времето Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тинка, щом ти се ходи  - излизай! Дискотека открита и по-в дъното да не ти вибрира шкембака и ще си  изкараш чудесно! Какво те смущава?
Или по-шумен дневен бар - лятоска има много възможности за увеселение...  Crazy

# 11
  • Мнения: 6 617
О,да но при мен е по скоро носталгия по отминалите луди години.Иначе на дискотека отдавна не ми се ходи, ама съм на 29год. Laughing

# 12
  • Мнения: 46 492
На дискотека никога не съм обичала да ходя, затова и не ми е липсвала, обичах да ходя на кръчмички и си ходех, но на открито, че иначе е много задимено.

# 13
Значи каквото било било  smile3511

# 14
  • Мнения: 9 990
Не, няма такова нещо-не си скуби косите, ами отивай се забавлявай Hug

Общи условия

Активация на акаунт