Препоръчайте фирма, пръскаща против хлебарки

  • 4 675
  • 7
  •   1
Отговори
Скоро ще се местим в нов апартамент /под наем/. В момента му правим освежителен ремонт, но ми се иска преди да се нанесем да извикаме  да напръскат против хлебарки. Моля да ми препоръчате изпробвана фирма с телефони за контакт, ако може.

# 1
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 237
    За съжаление не мога да ти препоръчам фирма, но мога да ти споделя как аз се справих с тази напаст и то в рая на хлебарките- Студентски град. По принцип от университета ни, бяха наели някакви да  пръскат из стаите, обаче ефект- тц. Затова по препоръка на едни познати отидох до ветеринарна аптека и оттам купих едно прахче- "Регент", което всъщност е препарат за селскостопанска защита. Количеството му е 1 грам, а цената мисля че беше 2 лева- та разредих го с вода около 5 литра- напръсках по време, когато децата ги нямаше и ефекта просто беше поразителен- не съм видяла почти никаква хлебарка- мнооооооооого рядко се появява някоя заблудена.
 Peace

# 2
  • Мнения: 4 970
И не мен ми се ще да извикам фирма за да напръска и тя,за по-сигурно преди да се появи бебка ,а и така или ина4е в момента правим ремонт- подходящ= омент е за такава процедура.Ще следя темата с интерес.А ина4е - и ание сме пробвали какво ли не- ама- явно гадовете свикват с препаратите.По едно време бях доволна от Райд- пяна,но...явно й свикнаха и ефекта беше нулев след време.Сега съм доволна от една кафява паста- Глобол.ПОлзвам я от няколко месеца и не виждам хлебарки( е- някоя съседска заблудена- не може да се избегне Wink).

# 3
  • Мнения: 175
Бих ти препоръчала фирма на тел.963 18 16-много им е ефикасно пръскането и хлебарките измират.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
0888497148 Само мобилен имам за жалост. Но тази фирма пръска и в нас от време на време. Препаратите им стават дори и да има дете. Въпросната фирма пръска в нас когато джуджето беше на 1 месец, а на вън беше кучи студ и си останахме вкъщи.

# 5
  • Мнения: 4 970
а колко горе-долу струва да дойдат  и да напръскат ThinkingНа кв.м ли се заплаща.Ако може някакви  ориентировъ4ни цени ,4е нямам никаква идея ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз също мога да ти дам координати,пръскат с неотровна отрова,в смисъл за хората е абсолютно безвредна.Хората специално ходят в швейцария за тая отрова,гаранцията е че после 2 години че и повече хлебарки или други буболечки няма да имате.

# 7
  • Мнения: 2 274
   Не искам да правя реклама, но съм много доволна от "Терминатор"! Ликвидираха и хлебарките и осите! Имахме котка /но я подарихме/, на която препаратите не повлияха по никакъв начин! Вече 2 г. нямам проблем с тая напаст - хлебарките  Peace! Преди съм ползвала други фирми, но никоя не е постигала толкова бърз и дълготраен ефект!

Общи условия

Активация на акаунт