сенки под очите на бебе?

  • 1 237
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, дребната изглежда малко. от ден-два има сенки под очите като голям човек, също са леко подпухнали(отдолу). какво може да е? не е от недоспиване - спи от 7 вечерта до 6-7 сутрин. не плаче въобще. изглежда добре. нормално ли е да са й такива очите? какво може да е?

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И моята има, но мисля, че е от недоспиване, а и от горещините. Ще следя темата с интерес

# 2
  • Мнения: 1 878
Възможно е да е от обезводняване, особено в жегите давайте повечко течности на бебочествата.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз се бях вторачила в Калоян по едно време.Има леки сенки под очите,но като загледах другите бебета-повечето имат такива,някои много леки,други по-изразени Wink.
Ако са много големи може наистина да е от жегите.Щом спи толкова,не вярвам да е от недоспиване.Спокойно Peace

# 4
  • Мнения: 10 514
Възможно е да е от обезводняване, особено в жегите давайте повечко течности на бебочествата.

Чела съм някъде, че е точно безводняване, май беше д-р Спок.

# 5
  • Мнения: 2 381
Хмм, и моето бебоче има такива сенки Thinking

# 6
  • Мнения: 113
и Вики има сенки под очите и са подпухнали,но на нас хемуглобина ни е много нисък и сега сме на "Мултофер"допълнително желязо.обадих сена мойта педиатърка притеснена защото мисля че е анемия,каза ми че това се дължи на ниския хемуглобин и след два месцапиене на капките ще се направи пак кръвна картина.много от майчетата около мен децата им са със същия проблем

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ще следя темата, защото и моето синче има направо торбички под очите, а пие достатъчно вода - въпреки че е кърмаче...Мислех, че ги е наследил от мен,  нооооооооо...

Общи условия

Активация на акаунт