edin malko neudoben vapros

  • 2 113
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Zdraveite!Az ne sam mnogo aktivna tuk,no zabeliazah , che ste gotini povecheto,ta reshih da vi pitam kak tochno davate podkup (torbichka,plik ili kakvoto e tam) na darjavnia slujitel,ot kogoto ochakvate da vi svarshi rabota. Da, toi e dlujen i bez torbichkata, ama shtoto taka se pravelo i inache shtial da te motae edin mesez pone...Az li sam luda che ne moga ili kakvo e ... Embarassed


# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 newsm78
Няма да издам за нищо на света! Joy

Не ги умея тези работи...

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 21:51 от chockolina

# 2
  • Мнения: 4 664
Zdraveite!Az ne sam mnogo aktivna tuk,no zabeliazah , che ste gotini povecheto,ta reshih da vi pitam kak tochno davate podkup (torbichka,plik ili kakvoto e tam) na darjavnia slujitel,ot kogoto ochakvate da vi svarshi rabota. Da, toi e dlujen i bez torbichkata, ama shtoto taka se pravelo i inache shtial da te motae edin mesez pone...Az li sam luda che ne moga ili kakvo e ... Embarassed

Кой ще подкупваш? Simple Smile
Сега сериозно, тия работи хич не ги умея и полицаи като ме спрат и на тях незнам как да им предложа да се почерпят, затова не се и пробвам

# 3
  • Мнения: 1 731
Ако държиш да дадеш,измисли си повод и даваш. Thinking
Няма друг начин.За да не се чувстваш неловко. ooooh!
Казваш следното:Много бих искала да ви дам това ,за да се почерпите.Днес по една случайност имам личен празник и ще се радвам ако по този начин го споделите с мен. Joy

# 4
  • Мнения: 5 228
Свива банкнотата на осминка, пъхваш си я под палеца, ръкуваш се с човека и той я поема като фокусник.  Crazy

# 5
  • Мнения: 9 990
Хм, ми те сами си казват в повечето случаи-например, молиш да ти бъде свършена някаква работа и отсреща ти се казва какво ще ти струва....така съм чувала Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Не давам подкупи Confused или поне не ми се е налагало да чукам на дърво Praynig

# 7
  • Мнения: 1 983
" Малкият подкуп обижда и двете страни " Mr. Green

# 8
Да чукам и аз, че и на мен не ми се е случвало. LaughingНо така и така си почнала, няма ли да ни поразкажеш малко повече за какво точно става дума. Може така да получиш и по-конкретни съвети. Wink
Иначе...казват, че за всяко нещо си има първи път. Дано целта ти да си заслужава средствата newsm78 и в този смисъл - успех. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 629
Торбички не раздавам, а взимам. От Дядо Коледа Mr. Green
Сериозно сега, леко гадно ми стана от тази тема, подкупи и корупционни практики не одобрявам и не практикувам Peace

# 10
  • Мнения: 9
merci, che mi davate iskrenite si saveti! to ne me e zasegnalo lichno,da chukna na darvo,a edna priatelka mi se izjalva dnes i az ne znaeh kak da ia posavetvam.Stava duma za niakakvo razreshitelno ot niakakva arhitektka v obshtinata.Tia priatelkata,de, si bila gotova s plika s neshtata,a ne s pari, ama tochno kogato nastapil momenta za davane,vliazla nek`va druga kaka i moita pr-ka si trugnala s plika barabar.Posle maja i i se e karal,che ne i go e dala pred tretata i i kazal. che triabvalo da izchaka v koridora tretata da si trugne i togava da i go dade. Izliza che sme mnogo neizobretatelni tia deto ne umeem da podadem plika Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 515
Аз малко се позамислих по проблема, та... ако всичко е в законовите рамки - защо да има смисъл от подкуп newsm78.

# 12
  • Мнения: 1 629
Не разбирам newsm78 Не стига, че 'плик' ще даваш, че и да си изобретателен?! Като си искат подкуп, поне да имат смелостта да го поискат гласно. Едно е да те кефи човекът, да ти е свършил услуга(а не част от работата си, за която му се плаща), върви и го почерпи някъде! Недоумявам как хората може да се чувстват длъжни да 'се отчетат' Thinking

# 13
  • Мнения: 9
az sashtosmiatam che niama nujda shtoto tia edlujna da si svarshi rabotata, ama zashto muja i na priatelkata mi ia izkarva nekadarna da se spravia s neshtata,mnogo tupo mi stana zaradi neia shtoto i az sam taka,no i maja mi e takav, a ni s4itat za "butni kolibi"

# 14
  • София
  • Мнения: 3 960
То заради такива с псевдо-подкупи-торбички сроковете се точат по 1 месец! Аман!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт