Какво трябва да значи това?

  • 1 708
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Днес бях на поредната консултация, на УЗ единственото, което ми каза лекаря беше, че бебето е много, много ниско...дори той не очакваше да е чак при началото на костта ( как да го обясня...там където започват срамните устни).
Така се притесних, а и ме чакаше още обикаляне по болниците, че въобще не го попитах какво значи това...
Главичката е 9.30 см., друго не каза, бързаше много...
Знам, че звучи малко глупаво, но бихте ли изразили мнение... Praynig

# 1
  • Мнения: 733
Май ще гушкаш бебо по-скоро от колкото си мислиш  Hug.

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Щом толкова се е смъкнало може в най-скоро време да се запознаеш с бебо.Успех и леко раждане.  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 091
Днес бях на поредната консултация, на УЗ единственото, което ми каза лекаря беше, че бебето е много, много ниско...дори той не очакваше да е чак при началото на костта ( как да го обясня...там където започват срамните устни).
Така се притесних, а и ме чакаше още обикаляне по болниците, че въобще не го попитах какво значи това...
Главичката е 9.30 см., друго не каза, бързаше много...
Знам, че звучи малко глупаво, но бихте ли изразили мнение... Praynig


Нищо страшно Simple Smile Просто си уреди каквото си планирала да направиш преди раждането и стягай багажа, че скоро ще гушкаш бебе май Simple Smile.
А главичката 30 см ли си имала предвид? Защото 9.30 см не може да бъде..

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Стягай се за срещата с бебчо.Стискам палци всичко да мине леко!

# 5
  • София
  • Мнения: 630
Здравей Буболина, мисля, че скоро трябва да се подготвяш за събитието Laughing. Както виждам само дни до термина.Нищо притеснително в констатацията на доктора. Просто бебето си пробива път и слиза. Съвсем нормално. Пожелавам ти леко раждане  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви  bouquet, май не съм готова нещо newsm78, значи ли това, че може да е по - лесно раждането, като е толкова надолу....?
Погледнах снимката - пише 9.30см. , направо не знам.....  Thinking

# 7
  • Мнения: 2 332
Днес бях на поредната консултация, на УЗ единственото, което ми каза лекаря беше, че бебето е много, много ниско...дори той не очакваше да е чак при началото на костта ( как да го обясня...там където започват срамните устни).
Така се притесних, а и ме чакаше още обикаляне по болниците, че въобще не го попитах какво значи това...
Главичката е 9.30 см., друго не каза, бързаше много...
Знам, че звучи малко глупаво, но бихте ли изразили мнение... Praynig

Нищо страшно Simple Smile Просто си уреди каквото си планирала да направиш преди раждането и стягай багажа, че скоро ще гушкаш бебе май Simple Smile.
А главичката 30 см ли си имала предвид? Защото 9.30 см не може да бъде..
Не - според мен има предвид диаметъра на главата че е 9,30см - средно е 10 см, така че всичко е ок.
Буболина, и аз мисля като другите мами - май ще трябва да съкратиш ходенето по болници и по-бързо да се ориентираш. Успех!   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Роси74, с бременния си мозък нещо не мога да схвана...добре ли е 9.30см и как се мери за да е 30см.? Embarassed Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 992
ами значи че скоро ще гушкаш бебеее, а за главичката как да е 30 см като нали ракритието пълно е 10 см от къде ще излезе таз голяма главичка  #Crazy от 30 см
успех и леко раждане чакаме те да се похвалиш и споко на бебчо всичко си му е ок

# 10
  • Мнения: 5 299
ЕЕе, хайде - наближава момента Grinning Пожелавам ти леко раждане, и скоро да се похвалиш с  беб4е.  bouquet

# 11
  • Мнения: 817
Роси74, с бременния си мозък нещо не мога да схвана...добре ли е 9.30см и как се мери за да е 30см.? Embarassed Rolling Eyes
9,30 е диаметъра мила,а обиколката се гледа около цялата главичка,ох и аз незнам дали го обясних точно.
Не се притеснявай,надявам се и ти пожелавам да имаш много леко раждане!И да гушнеш сладкото бебче,което да е много здраво!9.30 си е много добре!На Тоника и беше толкова около седмица преди да се роди.

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Буболина,добре е 9,30 Peace.
Представи си,че на видеозона се вижда един кръг и това е главичката на бебо,а диаметъра на кръга е 9,30,това е имал предвид лекаря Peace.А 30 е горе-долу обиколката на главичката.Мисля,че всичко е в норма,няма страшно Peace!Успех,леко раждане и живо и здраво бебче  bouquet!

# 13
  • София
  • Мнения: 62
щом диаметъра е 9.30... обиколката  е = 2пR, т.е 3.14*9.30 = 29.202.
Всичко добро!  Grinning .

# 14
  • Мнения: 2 332
Роси74, с бременния си мозък нещо не мога да схвана...добре ли е 9.30см и как се мери за да е 30см.? Embarassed Rolling Eyes
9,30 е диаметъра мила,а обиколката се гледа около цялата главичка,ох и аз незнам дали го обясних точно.
Не се притеснявай,надявам се и ти пожелавам да имаш много леко раждане!И да гушнеш сладкото бебче,което да е много здраво!9.30 си е много добре!На Тоника и беше толкова около седмица преди да се роди.
Да - 9,30 см е диаметъра - а 30см е обиколката, двете понятия са различни. Спокойно, Буболина, явно си се притеснила - подготви се психически за идването и запознаването с бебчо лице в лице Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт